AR kas turi akvariuma?ir kiek zuvu?

Sunstepx rase:
pas mane tik gupija viena karta pridejo neblogai ikro bet ir nesulaukiau zuvyciu mailiaus

Kazka cia sumaisiai, nes gupijos yra gyvavedes ir jos nededa ikru. O iskarto islenda is motinos gyvi. Mirkt

Tikslai,prisiminiau Mirkt is karto zuviukai plaukioja,o juos nori suesti.Lieka tik greiciausi Cha cha

yra daug gupiju rusiu mano tai dejo ikrus,TaipTaipTaipTaipTaipTaipLiežuvis

du labeo, viena eterina… kaip atrodo sios zuvys?
LabasLabasLabasLabasLabasLiežuvis

[quote] Sunstepx rase:
yra daug gupiju rusiu mano tai dejo ikrus,
[/quote]

As jau gana ilogai domiuosi akvariumais apie 4m. taciau nezinau ar yra tokiu gupiju.
Su pagarba: man atrodo kad tu stipriai klysti.

Gupijos tik gyvavedes Labas kitokiu nebuna.

As jau gana ilogai domiuosi akvariumais apie 4m. taciau nezinau ar yra tokiu gupiju.
Su pagarba: man atrodo kad tu stipriai klysti.

[/quote]

gal tu ir teisus
Aš nekaltasAš nekaltas
Liežuvis

[v]As turiu labai daug barbosiuku, guramiu, papugeliu ir skaliaru Cha cha

As turiu barbosiuku, guramiu, papugeliu porele ir skaliaru Cha cha

Turejau ir as akvarima, bet, kad ir kaip bebutu gaila, nebeturiu Liūdna Pas mane gyveno auksines zuvutes

Mano akvariumas 110 l.
Ten gyvena 3 paprasti barbusai, 7 vyšniniai barbusai, 2 danijos, auksinis šamukas, ir didelis ancistras. Labas

P.S. Akvariumus su pertraukomis laikau apie 20 metų, bet ikrus dedančių gupijų dar nesu matęs Apakęs

ponai akvariumistai:
pries pora dienu isirengiau akvariuma ir kolkas jis tuscias, gal kas gali pagelbeti Šypsena buciau dekingas uz kokias nors zuvites. ta prasme gal kam kokios atsibodo, o ismest gaila. o taip pat reiktu ir augaliuku bo dabar pas mane tik vienos rusies , tie ilgais lapais Šypsena

didelis ancistraskaip jis atrodo?Liežuvis

Man atrodo kad priklauso nuo akvariumo dydzio tiksliau nuo vandens talpos.O apie gyventojus priklauso nuo dydzio,ir taip pat nuo akvariumo.

fui kokie Jus visi nedraugiski… Liūdna

[quote]ledas rase:
fui kokie Jus visi nedraugiski…
[/quote]

Is kokio tu miesto? as galeciau duoti tau keleta mazu zuveliu pvz: molineziju

Ziuriu kazkaip laikanciu rimtesnes zuveles (kaip ciklidai) praktiskai nera?
Negi niekas nelaiko melanochromiu, juliku ar biocelatu?
Nebandet isileisti i bendra akvariuma su gupijom ir kt. kokiu chromiu grazuoliu ar biocelatuku ? Cha cha( pabandykit toki regini vargu ar dar kada matysit ).

as irgi turiu kavarioumaTaipGeraiGeraiGeraiir man labai patinka ji tureti!!!auginu 5 zuvytes tai yra 2tetros(cia tokios permatomos zuvytes,ir i jas paziurejus matosi ju kaulaiCha cha)ir 3barbusai.auginu jas gal jau apie metus ir dar tikrai nenusibodo.prieziuros zuvytems juk daug nereikia.tik paserti o tai yra lygtai ir malonumas,na ir kartasi akvariuma pakeisti kadangi mnao akvariumas apvalus ir nera filtro tai keiciu mazdaug kas savaite,o jeigu turi filtra tai is vis labai retai keist reikia.siaip as dar esu turejusi savo akvariume 1uksine zuvyte ir 1teleskopa,bet kadangi mnao zuvys grauzia ilgapelekes zuvisis o teleskopai ir auksines zuvytes ir ilgapelekes zuvys tai jas ir sugrauze…Liūdnas

Deja. Akvariumo neturiu. Ir kakaip nesinoretu. Nes turiu tokia isdykusia katyte kuri viska megsta pakeisti i jai tinkama puse. Seip tai net nezinau, bet man nelabaj jo reiketu. jei kates nebuti tuomet maybe pasirinkciau akvariuma. Bet manau, kad labaj daug reikia priziureti. na bet nebandziusi negaliu nieko sakyt. sekmes kas auginat. O as pakentesiu!Nekaltas

Turiu du akvariumus.Vienas mazytis (20l) ten gupijynas.Net nezinau kiek ten ju. Jos ten dauginasi, auga, stimpa… Kita turiu didesni ( apie 200l).O ten tau jau istisa misraine: 1 auksine, 8 paprasti neonai, 2 juodieji neonai, 3 kardonesiai, 1 amfisemionas ( gal kas zino kur gauti jam patele???), 2 laputes, 2 papugeles, 2 samai demeti, 2 ancitrusai, 1 labeo, 2 balionines pecilijos. Atrodo viskas. Aj, varlyte dar mazyte ( 5 cm) Perskaitau dar karta…velnias. Ar ne laikas pas mane akvariume daryti tvarka? Juokiasi