Ar kas nors turit isigije ginkla savigynai

panaudok kad ir 5cm peiliuka ir turesi nemenka beda…nes jis iskart bus palaikytas “saltu ginklu”, va tada ir prasideda teisines problemos…

viskas ten puikiai galandasi, plienas gan minkstas, bet tuo geriau jis uzsigalanda, nors greiciau ir atsimpa… o betkoks peilis mokancio su juo elgtis rankose tampa puikiu ginklu…

Ar turit koki vamzdi savo saugumui uztikrinti.

Turiu vamzdį, jis man tarp kojų kabo, nori pačiupinti?

neturiu. Ypatingo ginklo nereikia, bet balionėlį žadu įsigyti Nekaltas

nius jei peili laykyti ginlu savigynai - turiu Šypsena net kelis Cha chajaunystej… kai prastam rajone gyvenau durkla po pagalve laikydavau. tiesa, vis dar nesu tikras ar ishkilus reikalui anuo sugebeciau pasinaudoti.

mano charizmatija darmaėdus atmuša. Drovus Nors turiu 5 šaunamuosius. nesinešioju Ne kelnės smunka Pavargęs o iš po ploščiau (aut. past. rus. barb. vartotinas būtų - lietpalčio) kyšantis 30-06 springfieldu šaudančio vamzdis labai neigiamai razonuoja su teisėsaugos organais… Pavargęs

man dar beveik 3 metus liko laukt kol galesiu isigyti, o lygiavamzdzio saviginai pirkt nesinori. Nepagaunu kampo nx isvis lygiavamzdzius saviginai pardavineja: nesiotis su savim negali, automobilyje turi but neuztaisytas ir dekle, namuose neuztaisytas ir stovet seife, tai kaip ji saviginai panaudot?

dideli dideli peili PavargęsNamie ir dulos guli GirtasSiaip prota turiu, mano geriausia savigyna Cha cha Liežuvis

Šiaip, peiliuoti proto bokštai. Peiliukas turi būti ne ilgesnis kaip 12 cm, geležtė turiu momenyje. Tik dėl virtuvinių nežinau Juokiasi

turiu kovini ginkla savigynai…bet reiketu ne tik turet,bet ir moket panauduot kai yra butinumas Taip

O pradžioje mokomąjį nenešiojai Cha cha?

nelabai isivaizduoju ish kur pas tave tokie idomus skaiciai Šypsena seniau budavo ar tai 8 ar 8,5 jei gerai pamenu Šypsena Plius geleshte neturi fiksuotis, plius yra maksimalus ilgio/plocio santykis ir pan Šypsena ir dar lenktinis but turi (cia apie neshiojimasi) shiaip jei neshiuojuos… tai dazniausiai 5cm arba 7cm zaisliukus. ir tai ne savigynai… o buitinem reikmems. o namie po pagalve turi but bilekas. pvz 42 cm peiliukas kuris pas mane lentynoj guli… yra visishkai legalus (ir teisetai pirktas maximoj ŠypsenaP.S. paziurek mano profaile kaip atrodo 14cm lenktinukas… 12cm irgi yr labai daug Šypsena tokio jau bet kurioj kishenej nepaslepsi

Palyginus dar visai neseniai MEDIA pardavinėjo kovinius peilus su įdėkliuku po keturis litus. Išmatavau ką tik geležtę - 16 centimetrų. Nei daug, nei mažai…

Šypsena tie koviniai peiliai oficialiai vadinos turistiniais Cha chaju neshiotis… kaip ir negalima. nius nebent kur mishkuose Šypsenabeje, tuose peiliuose metalas yra gan idomus Šypsena praktishkai nesigalanda.

Nu teoriškai gal jie ir turistiniais - praktiškai tai man įdomu kam turizme tokie peiliai Cha cha O jei rimčiau, tai nežinau kas tenais per plienas, nebandžiau dar galast Laimingas Kad jie ką tik nusipirkti jau paruošti naudojimui Šypsena

O tu pabandyk su juo karta stovyklaviete isirengti Šypsena pamatysi kad po pusdienio jis jau medzio nebelabai pjauna…

Tame ir reikalas, o galbūt ir iš dalies mano kaltė, jog į tą peilį aš žiūriu būtent kaip į peilį mėsai, o ne kitiems dalykams. Ruošiantis stovyklauti bei žinant kad reiks įrenginėt stovyklavietę iš AIC nusipirkčiau mačetę prieš išvykstant LaimingasP.S.: O tai kaip tas plienas gali nesigalasti, kas jam darosi ??? Cha cha

Nius ten yra zemos klases zemo grudinimo laipsnio nerudijantis plienas (kashkas ish stiliaus 420 su kokiu 45 RC). nesigalanda… gal nera visishkai tikslus posakis. reikalas tas, kad tas plienas yra “minkshtas” jei ji normaliai pagalasi (su mazu kampu) ad ans butu ashtrus… tai yra didele tikimybe kad ashmenys “uzsivartys” net jei taip neatsitiks - jis bus ashtrus labai labai neilgai. todel peilius ish tokio plieno dazniausiai galanda didsniu kampu ir jie buna tokie pusiau pjaunantys.

Tuoj turesiu dabar kadangi suzinojau pora receptu kursiu Brandoline… Juokiasi Cha cha