Ar kas nors eis i RC apdovanojimus?[jie jau ivyko]

Deja ne Lietuvoje gywenu…Nustebęs
Tad NE…Ne

nea nevarysiu nors noreceu seip…

anxciau pati buvau 5oke (nors alkoholio pirma karta paragavau 8oje klaseje), neuzknisdavo siaubingai daug zmoniu ir t.t., o dbr mane nervina tos grustysŠypsena jauciuosi kaip pencininke - mane geriau namie patingyniautiŠypsena
p.s. atiu liabajApkabinimas

Ne

NeNe

ir kur as tai girdejau Nekaltas Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha turbut pas GSM’us

O atsakant y yemos klausimus tai newarysiu,per TV man uztex Nekaltas

kam moket pinigus uz fonograma???galima ir per Tv paziuret

pažiūrėsiu per televizorių, NES:

  1. Už trisdešimt litų(bilieto kaina) išeitų pusantro(1,5) litro degtinės… Taurė
  2. Fonograma galima paklausyti ir per radiją…
  3. Jeigu jau praeitais metais Radioshow gavo nominaciją už geriausius roko artistus, tai vadinasi Lietuvoje roko NĖRA!

Ne - nepatinka šiuolaikinis muzonas, o jei dar lietuviškas tai BlogaiBlogaiBlogai

P.S.Pakeisk temos pavadinimą. Šis labai neimformatyvus.
Geriausia būtų sukeisti topicą su temos pavadinimu

nea per toli

man irgi bet ir siaip nevaryciauCha chaLaimingas

as tai varysiu i Puko gimtadieni, vis geriau, nei tarp spiegianciu padsukiu stoveti ir ziureti kaip mango pagal fonograma varo ir kietas mergas vaizduoja, arba kaifuoti nuo Harmes House Band kai yra Rytis

geras bajeris Gerai

ziuresiu per telika, bet tik del to, kad bus Hermes House Band.nu, ir seip visai ydomu kas laimes…

nea,nevarysiu,as siaip ir pamirsau,kad jie siandien,butu faina nuvaryt vien del to jei zinociau kad heppyandles pagros,o siaip klausyti tos levos lietuviskos popsuxos,ne…Ne

Palauksiu, kada per telika rodys

as tai ir nevarysiu
nors tiksliai nzn
o kada bus cia ??? Juokiasi

newarau,nes bapkiu neturiu Piktas

taigi kad jau nespejau Šypsena

o kodel? Šypsena