ar kartais pagalvojat....Ar turit tikrų draugų...Ir ar išvis turit draugų?

tikra - 1 …

turiu

keletą.kai tų nėra -geriausias draugas -haros bonka.Girtas
siaip juokaujuŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

tikru draugu turiu keleta , anksciau maniau kad turiu ju daugiau ,bet laikas parodo kas tikras draugas,o kas seip tik geras pazystamas Šypsena

na as turiu daug draugu… bet tu tikru gal pora… bet man uztenka geriau pora geru… negu daug…

Turiu kelis tikrus draugusLaimingas

Tikrų draugų, kuriems viską pasakot neturiu daug, o pažystamų visokų tai daug Nekaltas

šiaip jau kai su kuom nors susipykstu,tai atrodo wiskas šakės neturiu draugų,neturiu žmonių kurie mane myli ir t.t.NekaltasNekaltasNekaltas bet iš tiesu turiu keletą tikrų draugių,daugiau man ir nereikiaApkabinimasApkabinimasApkabinimas taip pat turiu lb daug pažįstamų… wisus juos lb branginuŠypsena draugai yra didžiausias mano turtas,be jų aš bučiau niekas…Laimingas be draugų taigi negyvenimas būtųNekaltas išprotėčiauJuokiasiCha cha

turiu keleta tikru draugu, o zmoniu kurie vadina save “draugais” visada buvo ir bus… bet dazniausiai laikui begant pamatai ar jie tikri draugai ar nea Apkabinimas seip manau kad geriau turet kelis tikrus draugus, nei daug bet paprastus draugus, kurie nezinia ar nelaimei istikus pades Tūsas

turiu ka turiu… ir man to uzhtenka. neswarbu, kad kiti turi geresniu draugu. man mano draugai yra patys geriausi. moku atsirinkt, kurie man tinka, o kurie ne

Turiu vieną pažįstamą. Draugų - ne.

Kiek aš galiu aiškinti. Netikri draugai yra tie, kurie išnyksta, kai pabundi. Turiu ir tikrų, ir netikrų draugų.

Tavęs niekas ir nepraso aiskint…Be be be

Turiu vieną. :>
Šiuo metu nelabai gerai besueinam,bet žinau,kad jei ir dbr parašyčiau,paprašyčiau pagalbos padės kaip tik begalės,visad galiu išsipasakot ir žinau,kad ką bepasakyčiau laikys giliai širdy. Šypsena Turiu pora ir geru draugu… :} O visi kiti,pažįstami