ar kada nors jums tewai buvo ateme tel?

kai pati negali sumoketi, tai ir nieko nesupranti… Pavargęs

nebe tas amzius, kad tevai reguliuotu tokius dalykus

dabar as jau pati tvarkausi savo gyvenima ir man teveai nebeasikina…isaugau is to amziaus

Ne

Ner to buwe… Pavargęs

Pabandytu jie atimt…Aisku mama kabinas kad sedziu tel apsikabinus bet tai mano bendravimo budas…Va ypatingai tuomet kai gauni nemokamu sms.Is tikruju besirasinejant sms issivysto ivairiausios diskusijos su draugais.Aisku myliu ir gprs Cha cha.Tiesa sakant net pirsta skauda nuo rasymo Cha cha.

nea nebuvo ir tikiuosi kad nebus Cha cha Liežuvis

idomu koki pagrindu jie is manes ji turetu atimti Juokiasi Juokiasi Žliumbia Juokiasi Juokiasi

idomu koki pagrindu jie is manes ji turetu atimti Juokiasi Juokiasi Žliumbia Juokiasi JuokiasiNu tu visai… Taigi, kad bloga mergaitė buvai Šypsena Jau 26 metukai, o vis dar neklausai tėvelių… Piktas

buwo ir nekarta…kad nesweikai naktim banguodawau… Pavargęs atsimenu senai kzka prisidirbau…zinojau kad ma smogs zemiau juostos-atims Telefonas Nustebęs tadu isigudrinau priminimu 6 wal iprieki kas 30 min… Cha cha ateme…paslepe… suradau…wel ateme…wel suradau…wel ateme…wisgi suradau,bo skamba priminimas pakol neisjungi Cha cha Cha chatjgi atsibodo mam pasqj mane laxtyt ir paliko ramybej Cha cha Niam niam

net kai imeciau i vonia pilna vandens neateme Šypsena stebiuosi Šypsena

Ne Ne Liežuvis

Niekada Juokiasi

Lol ne tema Cha cha

Ne,nebuvo Telefonas

taaip buvo ateme!!uz diidele saiskaita Laimingaskita karta susipykom tai pati atidaviau…kad jie skambina naktim trukdo tusintis ir liepia vaziuot namo…ne!taip nebus!! Tūsas

seniau mobiliaku niekas vaikam nedalindavo… Ne

gudriai tu cia Kietas Tūsas

niu, ne, taip dar niekad nebuvo Juokiasi

man ne! Juokiasi