Ar kada esat gave geliu nuo nepazistamo zmogaus?

esu gavusi Taip labai miela Girtas sedejau su draugem bare. penktadienio vakaras. priejo mergina su krepseliu roziu, istrauke viena Gėlė ir pasake kad MAN JA DOVANOJ!!! labai miela buvo… bet is susijaudinimo pamirsau paklaust nuo ko ji… Šypsena bet kadangi itariau, veliau akytem pamirksejau man ja padovanojusiam vaikinui Flirtas jis nusisypsojo ir po pusvalandzio isejo. daugiau jo ir nebemaciau… bet buvo laaabai miela Flirtas Apkabinimas o ir siaip geliu gaunu gan daznai Girtas

jo…esu ;DD kazkada atsimenu su drauge stovejom stotelej…ir priejo kazkokie du vaikinai ir dave mum po roze… Drovus Cha chaseip nekenciu roziu…bet neesme Cha chaTūsas Nekaltas

na esu gavusi nuo zmogaus su kuriuo esu kalbejusis mirc bet realei jo nepazinojau… Liežuvis

ne,bet butu labai malonu Šypsena

as taij vietoj geliu gaunu vyru zvilgsnius Nekaltas

yra teke;]

esu Drovus buwau su sheima nuvaziawus i egipta ir kazkoks egiptietis man 3s rozias padovanojo Drovus

kaip miela… ir sekasi gi… Flirtas.

xi xi…pasirodo jau keli ivykiai Egipte su gelem… Drovus

Negavau ir tuo labai džiaugiuosi, nemėgstu gėlių, nuskintų… tegul auga Gėlė.

vasara esu gavus Šypsena

nesu Ne Nekaltas

neteko, isvis geliu gaunu tik per gimsa, tikriausiai gausiu tik per laidotuves is nevisai pazystamu geliu

negavau Liežuvis

nop Ne Drovus

uhu, esu. Karta einant pro geliu kioska, jo pardavejes iteike man tokia apvytusia roze. Bet buvo unreal miela. Nuotaika ish kart pakilo. ett…kad dazniau taip butu Šypsena

ne Ne

Nea. Ne Bet norėčiau. Laimingas

tokios mielos staigmenos visuomet ypatingai veikia… Gėlė

Paryziuj… Myliu