Ar jusu seimoje daznai kyla barniai,smurtas?

Na barniu tai bunaTaip( as tokio xarakterio kad visada laikausi savo nuomones o tevai kartais nori mano ta nuomone ne visada teisinga) pakeist ir tada jau bunaKandaNekaltas) nu bet smurto neNeNe

labai uzjauciu jeigu tau taip buvoApkabinimasApkabinimasApkabinimasApkabinimasApkabinimasApkabinimas
bet viskas isgyvenama
bet mano seimoje viskas labai gerai ,retai kada tevai susibara , nors kartais del peciaus kad per mazai prikuria ar dar del kokiu nieku…Girtas

nors ir pas mane patevis, bet su juo kartais zymiai geriau sutariu nej su mama!

na smurto pas mene tai aciu dievui nera, o barniu tai buna, gal net del mano kaltesJuokiasi

na anksciau tai pykdavomes daznokai, taciau kai dabar ir as ir mano sese esam ne mazos mergaites ir jokiu nesamoniu nedarom tai ir nesipykstam su tais tevais,tik retkarciais juk reikia kazkam paaiskinti,o ko ko bet smurto musu seimoje tai tikrai nera ir nebuvoCha cha

smurto Ne o barniu pasitaiko ir tarp tevu, bet labai retai ir stengiasi, kad niekas negirdetu,o pati su tevais labai retai pykstuosi tiesiog gyvenu taip kaip man patinka ir jiems irgi tai priimtina niekada nebuvo barniu del mokslo,daznai kyla jei nepasikloju lovos ar kazka pamirstu padaryti, bet as manau tai nera svarbu,man tai nesugadina nuotaikeles visada stengiuosi buti Laimingas

Su tewais sutariu puikiai, tik wa su broliu daznai vyxta barniaiKanda Kanda Kanda

atseit geriau seimoj barniai, nei visiska ramybeŠypsena
mano seimoje viskas lyg ramiai…

nera namu be dumu…

barniu kartais bet laaaabai retai o smurto tai Ne

ir pas mus

SMURTAS SEIMOJE?
vaikeli, raminkis Drovus

aga pas mane irgiŠypsena nerwina tie barniai bet nieko nepadarysi…Nežinau