Ar jūsų gyvūnas miegodamas 'kalba'?

mano katinas kai miega tai kazka murmia, "kramto". labai idomu ar gyvunai kazka sapnuoja ar tai tik kazkox refleksas Nekaltas

Mano katinas ne tik kalba miegodamas,bet jau baigia ir disertacija parasytCha cha

Man tai irgi labai idomu suzinoti ka gi jie sapnuoja?Laimingas

tai jau patikek, tikrai pasikalba. musu ciuckiu veisles atstovai ramus nebuna niekada - nei miegant, nei nemiegant.
miegodama ji ir pasikalba su manim, ir pagainioja kazka, ir pasipesa… zodziu, liudna nebuna!!! Juokiasi Labas

Mano mazas ziurkienukas tai "kalba" Šypsena

tai kas bus per kūčiasJuokiasi …kai visi gyvūnėliai kalbaCha chaMirkt

nu mano ziurkenas kartais per miegus pastugaujaCha cha

O mano voras kur vonioj gyvena tai miegodamas kriuksi, bezda garsiai, kartais staugia kai alkanas būna, tai turiu keltis naktį musių ieškoti!

Veee tu jam vietoj musių tarakonų pasiūlikJuokiasi pamatysi koks laimingas bus tik Kanda ir tau gerai ir jis sotus Taip

kazkada skaiciau, kad be visu shunisku sapnu, jie labai daznai sapnuoja- kojas… Apakęs, tik idomu, kaip tai buvo nustatyta… Nekaltas ?

NustebęsNustebęsNustebęs

Kartais,ir bega kartaisŠypsena

Mano suo tai kai miega isvercia akis,cypia,urzgia,kartais net loja oi ko as tik neprisiziuriu…Cha cha

Savo "nesmirda" ir akiu negriauzia…Cha chaCha chaCha cha

Tai ir sakau- BEZDACha chaCha chaCha cha

kartais ji pakrato kojytem kai sapnuoja,arba suinkscia. neapsakomai grazu ziureti…Girtas

kai turejau katina, tai naktimis miegojau neramiai…Nežinau jau ir ish kaimynu teko girdeti nusiskundimu apie"NAKTINES SERENADAS".Katinas lakstydavo miaUkdavo{kartais net buvo galima suprasti zodzius tokius kaip MAMA,NENORIU,MYLIU ir pan.}O po pasirodymu krisdavo ant zemes ir toliau miegodavo!(T)(T)(T)

GerasJuokiasiPanasu i lunatika…Juokiasi

Mano katinas vakar tokį bajerį išmetė: miegojo ramiai ant monitoriaus, ir staiga pradėjo uodegą pūsti, pašiaušė visą, dar keterą per visą nugarą pastatė… Ir toliau ramiai miegojo visas pasišiaušs Cha cha Matyt, sapnavo dienos įspūdžius, kai buvo su šuniu susitikęs Cha cha

Jei brolis priskiriamas prie gyvunu, tai kalba ir dar kaip kalba. Karta net belunatikuojanti uzklupau Nežinau