Ar jus tikite meile..?

tekejau…dabar labai nusivyliau ir bandau nieko arti neprisileist…bet tikiu, kad bus tas zmogus, kuri tikrai galesiu vel pamilti ir kuris man jaus ta pati…

Meiles nera,o yra tik lytinis potraukis,ta jau seniai irode Froidas.Kietas

daug metu tikejau, kad jos nera… bet… manau, greitai as pakeisiu nuomone Cha cha

Viena karta machiau mirazha … dykumoje Taip Bet grizhus i civilizacija mirazhais ir vel netikiu Mirkt

net nzn… kazkada labai labai mylejau… jauciu daugiau niekada nebemylesiu! nebent tai bus ne ta tikroji meile kuri buna tik viena karta…

Netikiu, bet tu tikek Šypsena

Tiesa sakant, tikiu aistra, bet ne meile…ji per daug sudetinga , bent jau man…Šypsena
Noreciau tiketi meile, taciau dazniausiai buna taip, kad gyvenimas rodo, jog jos nera

tenka pasitenkinti tik aistra

meile kazkur slypi anapus

Gerai

reikia labai atsargiai ja tiketi, nes net nepajausi kaip gali but isduotas ar pan. Todel, pritariu kad tikrajai meilei turi ateiti laikas ir jai reikia pribresti Taip Taip Taip

Visko gali buti Girtas

Nepazinusiems uzuojauta

[quote]Shirshe77 rašė:
Kol kas neturiu priezasciu netiketi…Nekaltas
[/quote]

Kol kas turiu priežasčių tikėti.Myliu

tikiu meile.
ta jausma tikrai yra patyres kiekvienas. ir meiles objektu gali buti ne tik priesingos lyties atstovas. juk mylim ne tik savo "antrasias puses". tai su dauginimusi suristas meiles jausmas. juk pirma myli,o po to is meiles gimsta vaikai? ane? meile atsiranda nesipi…sant, o pries tai Šypsena bet juk mylime ne tik savo panikes ir bernelius? juk mylim savo mamas ir tecius! brolius ir seseris.dedes ir tetas. jie artimieji. jie mums brangus zmones. su jiais mes neturim lytiniu santykiu kaip su savo antrosiomis pusemis, taciau juk juos mylime irgi karstai. ar ne? ne visus, ne visada bet jauciam jiem teigiamus jausmus. meile giminei, geram draugui,net naminiui gyvunui! taip, nesigincysiu zmones kartais nusvyla su jausmais. kartais juk sutinki zmogu kuris atrodo tas kurio laukei visa gyvenima o po keliu menesiu supranti kad tas karstas jausmas kuris tik ka akino kazkur dingo… kartais zmones vieni kitus skaudina ir nevertina to trapaus jausmo.taciau meile yra ir jei nustosim myleti vieni kitus nezinau kaip cia atrodytu sitas pasaulis.

Hmm… Tikiu
Nors nesu isitikines kad zinau kas yra ta tikroji didzioji meile taciau jei tai jausmas panasus i ta kuri jauciu dabar vienam zmogeliukui tai tada tikrai tikiu. Nors kartais ir nesuprasi kodel mums ji tokia svarbi nors ir skaudina nors ir suteikia asaru vistiek visi ieskome visi bandome ja rasti

kad merginos myli tikiu… Šypsena

Tikiu Šypsena

Tai aishku, kad taip Taip

shit hepinsNežinau

Ciort znaet…Šypsena
Anksciau tai kazkaip nelabai tikejau, nes visad po kurio tai laiko pasirodydavo, kad as eilini karta issimylejus koki nevykeli, kuris mano demesio visai nevertas
Mano nuomone, tikras meiles suvokimas atsiranda zmogui subrendus - tada myli jau ne koki grazuoleli su tuscia smegenine, bet normalu vaikina, kuris turi ir savu pliusu , ir savu minusiuku…myli ji kartu su jo kapriziukais ir uzgaidelem Šypsena…ir nebekreipi tiek daug demesio jo isvaizdai, nes jis tau visad atrodo grazus, mielas ir patrauklus
Va taip man dabar ir yra…ir as labai tuo dziaugiuos - jauciu, kad tai tikras jausmas
FlirtasFlirtasFlirtasMirkt