Ar jus tevai bara uzh blogus pazhymius?

Ahaaa…bart tai bara…rupinasi gi…o valgyt,tai neduoda Kanda~ Pavargęs Cha chaCha cha

baaaaaaaaara LiūdnasŽliumbia ir niat labaj.
nu zhiurint kokia jiemz nuotajka…rejk pazhymke kisht kai gera.
bet kaj susipyxtam buan paprasho/ir tada buan dar blogiaw

na…ne tai kad bara, bet sako: galejai ir geriau…kitakart labiau pasistenk arba netgi pikciau kad atjugs interneta kad pradeciau dar geriau mokytisTaip

Stengiames blogu negauti… Laimingas nebara… buna du zodziai… "Stenkis issitaisyti" Mirkt

man tai is viso nelinksma,kai tik blogesni pazymi gaunu is karto turiu isklausyti morala ir taip kiekviena karta…kaip uzknisa!!Veee

bara!!!Žliumbia

atskaito nemaza moraliuka i kury nelb kreipiu demesio

nu jei vienas du nejgemi pazimej per menesi taj da nelabaj, bet jei jau kokie 4…taj jau saka kaska… Šypsena

o taip… Apakęs

Ant manes tai niekad nieko del pazymiu nesako, net pazymkes neziuri, nusispjaut jiems ant mano mokslu Cha cha Nors as siaip pati gan gerai mokausi Nekaltas

jo Apakęsuzknisa jie man… Ignoruojubet vistiek daugiau geru pas mane pazymiu nei blogu tai nesuprantu ko jie kimba Baisu

jie mano pazymke pamato 1 karta i metus, mokslo metu gale, ir pasako: saunuole… tuo viskas pasakyta Cha cha

nelabai Nekaltas

ne tevaj turi vaikus barti uzh blogus pazhymius, o vaikai tevus uzh nesugebejima priverst vaikus mokytis Juokiasi

ne Ne