Ar jūs sapnuose tokie kokie norit būti?

Pas psichologą jau buvau kai buvau paauglystėje, ir dar pas psichiatrus buvau, jie man patarė daugiau bendrauti su žmonėmis ir daugiau pratintis prie bendravimo ir būti labai atviras kad aš būčiau su visais. O kas čia blogo, kad aš sapne esu normalus, aš manau kad tai labai gerai.

gal tu maziau bendrauk

Bendrauk. To tau nieks nedraudžia. Ir siūlyčiau dar kartą apsilankyti. Bendrauk taip,kad ir kitiems žmonėms tai teiktų malonumą,nes kitaip nemanau kad iš to bendravimo kasnors good bus. Atvirai patarsiu-Mažiau skūskis,ir “blaiviau” mastyk.Susiimk ir mokėk priimt kritiką. Žvaigždė~

nevisada

psichologai tik dar labiau sugadina zmogu,nebent pas normalu butum nuejes,kuriu lb retai buna Nekaltas

aš nesiskundžiu o gražiai bendrauju ir ant nieko nesakau nieko blogo niekada, jau geriau save pavadinsiu idiotu negu kitą žmogų. Tai aš draugiškas. O gal mes galėtuėm kada nors susitikti kavinėje ir atvirai pasikalbėti?

mane nuvedė, nes aš su niekuo nebendravau, nemokėjau skaityti ir nieko aplinkoje nesupratau, o tada man buvo 15-16 metų.

Ne apie draugiškumą kalbu. Tačiau kas liečia virtualų pasauly,galbūt tu bendrauji netokiomis temomis,kokiomis norėtų kiti? Kartais reikia bandyti priptapt. Nes žmogus gyvenime vienas-NIEKAS.

kartais jo. daznai spnuose isdristu padaryt tai, ko nesapnuodama neisdrysciau Girtas o gaila…

as vopse nesapnuoju

neatsimenu blem ,sapnai tam kad ju neatsimintum ir lauzytum galva ka ten tokio idomaus sapnavai bet negali prisimint …

man tai sapnai tokie kokia buvo diena as sapnuose kiakviena karta vis kitokia Cha cha Tūsas Drovus

Hmmm…Kartais bunu tokia kokia esu, kartais blogesne arba geresne… Nekaltas Na nevisada sapnuose bunutokia kokia noriu, bet nieko negaliu pakeisti…

sapnuose as saves nematau… Nekaltas

pamirsau visus sapnus Šypsena

Aš sapnuose būnu tokia pati kaip ir realybėje. Taip

na kaip kada… Mirkt Taipbuna kad sapnuoju save kokia noriu matyti…pvz:lb garsia dainininke… Girtas Liežuvisbuna saunu.

KA??? Nekaltas Apakęs Pavargęs

as visada sapnuoju save tokia,kokia esu Nekaltas Cha cha

kazkaip paprastai neatsimenu, ka sapnuoju…