Ar jūs kada bandėte nusižudyti?

Bandžiau ir ne vieną kartą. Labai patiko. Be šito niekaip negaliu. Pas mane jau net grafikas sudarytas dešimčiai metų į priekį.
Vat žiūriu, - vien šiandien tris kartus bandysiu: 15:43, 21:02 ir 00:00 (vidurnakty pats tas Gerai, didžiausias kaifas). Paskiau miegot einu kaip niekur nieko.

Ne tikrai nebandziau zudytis.Ir tikrai nenoreciau tai pabandyti!Kad tai padaryti zmogus turi but labai paluzes ir nusivyles.Bet turim rasti savyje jegu islikti stipriem kasbe nutiktu.Mes neturim tokios teises atimti sau ar darkazkam givybes.Stiprybes isgyventi ta kosmara kuriem tai teko isgyventi!

bandziau. tik ne tokius vaistus isgeriau… tiesiog tuo momentu nemaciau kitos iseities.

savižudybė - naturali atranka. ir viskas

(s)(s)(s)(s)(s)(s)(s) Nu pzd. (s)(s)(s)(s)(s)(s)(s) O tu galetum ka nors nuzudyti? Nu gi tau negaila tu zmoniu. Pvz. pries save as rankos negaliu pakelti, bet jei noreciau mirti, tu sutiktum man padeti? Nekaltas

aga buvo man bairis…tik dideli vaidmeni ce suvaidino svaigalai…na buvau ikales amfos…isgeres gal litra degtines…zodziu per viena diena sudauziau masina…pameciau mobilke…susipykau su hebra…issivoliojau visas kaip keule kazkur…susipykau su tevais…nu zodziu ablomai ant ablomu…pasikabinau dirza ir galva i kilpa…atsiciuhinau ant zemes…be samones buvau nuvirtes…pasirodo sagtis luzo…blemba po to kai blaivas pagalvojau ka vos nepadariau depresuha nereali buvo…kankino paranoja…blaivas tokiu nesamoniu niekada nedaryciau…ale va tada protelis gerai aptemes buvo…Pavargęs

Gizmou, priklauso nuo situacijos.
is esmes manau, kad jei zmogus nori mirti, tai manau imanoma kad kitas zmogus paveiktu ji savo zodziais, sukurtu aplinka, taip paveikdamas jo psichika, ir tas zmogelis pats nusizudys.
gizmou, viska lemia to zmogaus pasirinkimas, mes kiekviena diena renkames tai, kovojame su likimu ir pan. tad jei pasirinko zmogus, niekas negali teisti ji uz savo zingsni

savizudybe-silpnumo apraiska…nepritariu tam.reik stot uz savo gyvybe visom keturiom,o ne nutrucyt vaistais ar istekst ant grindinio…Nezinau tokiu kas bande,bet ne vienam nepavyko.del to labai dziaugiuos.na o jei jau kam taip noris,tai duosiu patarima:nenaudokit cheminiu medziagu,ypac savos gamybos nuodu-patirsit priesmirtine agonija…geriau jau juos paruosia nusimanantis zmogus.

Teko girdeti, kad tie, kurie kalba apie savizudybe, niekada to nepadaro…ir aciu, kad tik kalbanciu yra daugiau, nei tai daranciu :stuck_out_tongue: . Kai pradeda kalbeti tokius niekus is karto susimastau, kiek serganciuju atiduotu viska, kad tik galetu pagyventi, o mes sveiki, patys to atsisakome…

Reikia galvoti ne tik apie save Nežinau

kikviena diena bandau, bet niekaip nepavyxta man. Gal nemirtingas ash esu?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

jei daug kalbeti apie svizudybe ir juoktis is jos, kalbeti lyg tai normalus dalykas, rutenybe tia viskas bus ok. nes dauguma savizudybiu buna del to kad parodyti visiems "koks jis buvo nelaimingas", sureiksminti viska.

Cha cha cha kaip "juokinga"!Piktas Zmogus normaliai paklause, tai butina nesamones rasyti?!Piktas

Nebandziau… Bet norejau… Masciau apie tai… Buvo viskas nusibode, viskas blogai. Nuvyle merginos, draugai, tevai. Visi. Nejau i lauka apie puse metu - o ka ten veikti, jei neturiu draugu - visi jie veidmainiai, visi vienodi… Bet to nepadariau (nebandziau zudytis) ir dabar labai dziaugiuosi. Ir ilgainiui supratau - geriau vienas draugas, bet geras, nei 10 veidmaniu, kurie prie manes apkalba Jona, o prie Jono jau mane… Ir beje susirades tikrai sau skirta zmoguti visai pasikeiciau. I lauka iseinu tik ne i savo mikrorajona… Susitinku pries metus matytus ex klasiokus, ex klasiokes ir jie manes nepazysta. Cia Tu Stardai? Pasikeites nepazystamai… Isvaizda, charakteris, elgesys, kalbos maniera - klausia ir giria jie mane Šypsena Malonu Laimingas

p.s. dabar noreciau nuzudyti kitus Juokiasi

Nu nepyk… daugiau taip nedarysiuNe

Turiu viena specialybe-medikas (dabar inzinierius, taip jau isejo…)! Dirbau reanimacijoi!!! Vaizdelis kaip suprantat nekoks!!! Veee Maciau daug, ir pastebejau tokia tendencija, kad tik jaunimas bando padaryti suicida (savizud)! Jus paziurekit kaip kabinosi uz gyvenima pagyvene zmones!!! Kaip jei kencia ir tveria visus fizinius ir moralinius skausmus!!! Gal jie uzgrudyti laiko, o gal jie tiesiog blaiviai masto. Taip, yra problemu be sprendimo, bet pagalvok, kiek zmoniu kentes jei tu nusizudysi???

minciu buvo. noro buvo.tik nepadariau to.Tūsas

blia jai jau tokios mintys kyla tai blia tu durna bobaPiktas

nebandziau bet galvojau tai itkrai ne viena karta…
tik niekaip neisdristu…ir susimastau…kaip jausis tevai…juk jei visu pirma kaltins save…
niu vienu zodziu galvojau bet neisdrisau ir nuspredziau kad neverta (=
va!

Savizudybe - pats prasciausias problemu sprendimo budas (jeigu isvis tai galima pavadint sprendimu) Skirtingi zmones skirtingai vertina ta pacia situacija. Vienam tai jau tragedija, kitam - eilinis nesklandumas.Taigi aplinkybes ir sunkumai nera lemiantis savizudybes veiksnys.Zymiai daugiau itakos turi zmogaus vidus.Dvasiskai stipri ir harmoninga asmenybe nesizudys net esant pacioms baisiausioms salygoms, o silpnos valios, emocingam zmogeliui pakanka visai nedaug, kad nebesugebetu adekvaciai vertint savu problemu…

[quote]
…nesizudykit, mielieji, mirtis ir taip labai greitai ateina…
Gėlė

Norėjau labai daug kartų, bet… tikiu reinkarnacija ir manau kad už tokį poelgį kitame gyvenime tektų skaudžiai atsiimti. Be to gaila tėvų, jie juk dėl manęs gyvena.