ar jums patinka sponsoriauti ?

Jo, siandien sponsoriavau Moletu plente nuo Vilniaus iki Dubingiu ir atgal. Kadangi autobusas daugiau 70 netraukia, vaziuoju kuo arciau kelkrascio, stengiuos pasitraukti kad apvaziuoti lengviau kitiem butu, kol vienas vos nosies neuzkabino persirikiuodamas atgal, o kitas sugalvojo patikrinti mano stabdzius. Poto nusprendziau kad px, jei taip darot, vaziuoju normaliai, savo juostoj ir nesitraukiu. Buvau Gerai sponsorius - uz manes keliolikos masinu eile ir niekas nevirsyja, visi tvarkingai 70 Cha cha

tenka naudotis, wa sia sawaite mano sponsorius buwo porsche cayenne, lb patiko… Cha cha Cha cha

man gerai ir tip ir taip kaip sakoma 50% ant 50% daznai buna kad is pradziu tu sponcoriauji o paskui pasikeiciam vietom kas vare ispaskos kita puse kelio sponcoriauja jis Cha cha

Is viso kelyje be skiriamosios juostos sponsoriaut ar vaziuot uz sponsoriaus nepatariu. Vaziavau cia i Utena ir silke aplenke 150 vaziavo as ja vytis ir varom. Prie Utenos, gaudo mentai is utenos vaziuojancius, o kai prasvilpe silke o as juos uzmaciau ant kalniuko, tai spejau pristabdyt, o ta silke ir supakavo nors ir ji vaziavo ne i ju puse ty ne is Utenos o is Vln, matavo kaip tolstancios greiti. Zodziu geriausia bent as taip manau kad su skiriamaja juosta kelyje. Po to karto kai prie Utenos vos neuzsiroviau kazkaip reciau vaziuoju taip jei ir tenka pagalvoju pirma kur dazniausiai stovi tam kelyje.

Vasara manes nelabai kas pavyti gali, uzmiesty rankena megstu atsukti iki 200 ir daugiau, cia jau nuo kelio priklauso Cha cha

kam sponsorius tokiu greiciu vaziuojat? ŠypsenaNedaznai man tie sponsoriai (tikri) pasitaiko, bet pvz. kai i Palanga ar is Palangos vaziavau, tai pora geru esu pagaves, teko ir 180 spausti, kad prisivyt ir labiausiai patiko, kai 5 naujas BMW nereagavo i visokius 70 apribojimus ir stabiliai 150-160 laike Šypsena va cia tai sponsorius Šypsenao jei prie galo prisikabino, bet ne nakti, tai koks man skirtumas? nors ir visas traukinys is paskos vaziuoja Šypsena

nekenciu tu kurie iesko sponsoriu, o ypac nakti kai uzseda is galo ir spigina su sviesom. Nort lekt tai prasom, o ne ant galo uzseda liurbiai ir tada atsigave jaucias blin. Bet priemus pora manevru visada pavyxta isaiskinti kad man kompanija nereikalinga ir toliau vaziuoju vienas tokiu greiciu kaip man patinka ir kaip mano pinigine ledzia Šypsena Patsirgi niekada sponsoriu neieskau.

nu nezinau, jei kelias pazystamas tai dazniausiai sponsorium bunu as, nes jei pagaunu koki sponsoriu tai jis daugiau 180km/h nelaiko, o as link Sirvintu nuo Vilniaus ir 220km/h daznai palaikau, viena kart net OOOO A8 4.2Q sponsorium buvau visus 50km, ir kaip jis susinervuodavo jei tarkim mane praleidzia koks letesnis o jam tik ras ir pakisa savo letesne nosi, ot po to jis islindes vydavosi mane net issisiepes Cha cha Cha cha Cha cha

Norėjai kaip geriau, o gavosi kaip visada ŠypsenaBeje, o pro kur dabar avtajobusas į Dubingius važiuoja? Pro Giedraičius ar “betonke”?

Nereikia kirst…Užtenka tik lempas uždekt, ir kas protingesnis ,užuominą supranta… Cha cha

…o buvo ir tokia istorija…Iš vln į klp varė kažkokio banko Volvo…Ir geru greičiu, nžn, gal ir su migalkom…Prisistrojino kažkoks BMW ir laikosi… Bankinykams nepatiko…Paskambino apsaugai.Tie filialą kaišiadoryse turi - ties žiežmariais ir pasitiko.Suguldė bmw ekipažą ant asfalto ir išsiaiškino tada kas kaip ir kodėl… Cha cha

gerai sakai. diena dar dzin, tegu vaziouoja, bet nakti tai nereikalinga uodega tikrai. geriausias manevras - spaudi kiek eina Šypsena Buvo mane kaip sponsoriu pasigaves kokstai ukininkas su Omega universalu. 140 dar laikesi, kai 180 tai pergreitai jau jam buvo Šypsena

ten ne reguliarus reisas bet uzsakymas buvo, tai betonke, o paskui pazeidziant taisykles per tilteli medini Nekaltas

Gerai kad nepriburbuliavai Cha cha

a tiesa is sponsoriu naudojimo biski… kazkada su broliu i vilniu vaziavom… 110… 120… Šypsena pralenke mus… PAKSAS! Šypsena su visa savo sutve… mentu masina priekyje su mirgalkem, paskuj ja paksas, paskui ji apsaugos volvo su mirgalkem… o paskui juos mes su broliu Šypsena 160 visa kelia laikem o uz vivio kur visada mentai stovi jie irgi tada stovejo… broli akimirksniu spustelejo stabdi po to pagalvojo px ir spaude toliau Šypsena nieks nei vijosi nei ka… dar beveik iki namu palydejo (gyvenu zirmunuose) visa kelia 100-120 mieste… uh nekenciau as jo tada kad kaip durnas laksto ale namus pasiekem oj kaip greit Šypsena dar tiesa baugu buvo kad neprisikabintu kokie VSD ar kazkas panasaus bet viskas buvo tfu tfu tfu gerai Šypsena

Man iri buvo vienas prisikabines ant 150km/h, tai policija mane praleido o ji sustabde Šypsena

Nu lakunas… Apakęs

bet mano mashinai tai nesveika tokie dalykai, tepalinio radiatoriaus nera, tai tepalas pastoviai ant 130 laipsniu stovi jei daugiau nei 10km pavarai 200km/h ir daugiau Cha chaale Mobil Rally Formula supilta tai nieko baisaus nenutinka kol kas Cha chasekmadieni is OOOO meeto lekdami visi vieni kitiem sponsoriais buvom nuo elektrenu iki vilniaus ir stebuklas zaliems nepakliuvom, nors stovejo jie ten kazkur prie vievio Cha cha

zinau kad kitus tai dazhnai nervija, bet ash tiesiog negaliu atsispirti pagundai pasinaudoti sponsoriais. paskutini karta savaitgaliui vazhiavau i klaipeda (kaunas - klaipeda), tai pasigavau naujausia bmw 530. na ne labai jam patiko, kad opelis ish paskos varo. kad ir kaip stipriai spaude, taip ir nepavyko jam pabegti nuo mano max greichio 235km/h (na tiesa shiek tiek mashinu dar buvo autostradoj, tai gal nelabai galejo visa greiti pademonstruoti, nu bet faktas kad nepabego). ikrechiau shiek tiek pagarbos opeliui Cha cha. o gryzhtant namo vel ta pati sutikau Juokiasi tai ta karta ramiai vazhiavo… tik apie 180 Šypsenajei sunervinau bimbalo vairuotoja, tai labai atsiprashau Drovusbeje kaip man baisiai atrodo kai zhmones paskui sponsoriu vazhiuoja gal kokiu 5kiu metru tastumu Apakęs. jau nekalbui jei mins staigiai ant stabdzhiu, bet tai jei tarkim sponsorius padarys avarija, tai ish tokio atstumo tu savaime suprantama nei sustabdysi, nei i shona spesi nusukti Ne