Ar jums patinka Jazz'as arba Acid Jazz?

ne Pavargęs tik ne diskonuose. Cha cha Bet va radio stotys galetu tikrai daryt kokias temines laidas koki sekmadienio vakara ar koki sestadienio ryta vistiek niekas tuo metu radio nesiklauso tai bent visi kislotnikai paklausytuTaip

jio, del aphex’u dar priklauso nuo laiko, nes ne visada tinka pagal nuotaika…

man pavyzdzhiui labai patinka acid jazz. Ir mano nuomone diskonuose daugiau tokio muzono reiketu leist.

del NIGHTMARES ON WAX ir APHEX TWIN tai 100% pritariu Taip nors aphex twin tai dar ziurint kuriu metu… bet siaip… pries keleta metu mes net vakarelius vien tik Aphex Twin organizuodavomŠypsena

va st,germain irgi nemaza kolekcija pas mane yraŠypsena
o kitus siulytus butinai paklausysiuTaip

pasiklausytkit dar rinkinuku CAFE DEL MAR
sirdingai patariu, kas nori prisimint vasara =]

St. Germain man labai patinka, superine muzika.
vat o Brand new heavies - sejp sau, tik kai kurios dainos.
as patariu pasiklausyt kazko laaabai lengvo, tinkancio prie siandieninio oro Šypsena
NIGHTMARES ON WAX (ypac "night interlude", "finer&quotMirkt
APHEX TWIN (cia jau biski sunkesne, bet yra graziu gabaliuku)
AUTECHRE (ritmu ir garsu ivairove)
cia GAL jau nebe acid jazz’as, bet irgi tokia idomi muzika.

pabandyk Liquid Soul ar IncognitoTaip - turetu taip pat patikti. Arba biski kitoki acid jazza - brand new heavies, groove collective, raise the roof Gerai… seip net st.germain galima priskirt acid jazz’o kategorijai (ne grynuolis, bet siaip siais laikais nieko gryno neraLaimingas)

Daryk kaip ira daroma aukstosiose: nusirasinek Taip ir ne kitaip Šypsena
nes dabar as suprantu kad svarbiausia buvo ismokt sito vidurinei. Šypsena

[quote]
Lolita` rašė:
xi xi, oi kaip as ju stipriai bijau. uz savaites II perziura is dailes… po to iskaitos… po to egzaminai. shu!das totalus, o mykytis nemoku =]

[quote]

xi xi, oi kaip as ju stipriai bijau. uz savaites II perziura is dailes… po to iskaitos… po to egzaminai. shu!das totalus, o mykytis nemoku =]

[quote]
Wizardas1 rašė:

[quote]
Lolita` rašė:
malonu, malonu.
aciu uz butukus, va ir tau viena skirsiu Lūpos =]
o jei tusas bus pas mane (dabar ko gero ne, nes greitai prasideda egzaminai…) - butinai pakviesiu =]

tikrai vezaTaip o De Phazz vieni mylimiausiu manoMirkt klausau ir negaliu atsiklausytiŠypsena

[quote]
Lolita` rašė:
malonu, malonu.
aciu uz butukus, va ir tau viena skirsiu Lūpos =]
o jei tusas bus pas mane (dabar ko gero ne, nes greitai prasideda egzaminai…) - butinai pakviesiu =]

[quote]

Nu ka lauksim kol egzaminai pasibaiks. Šypsena ir kad islaikytum juos Gerai Cha cha

malonu, malonu.
aciu uz butukus, va ir tau viena skirsiu Lūpos =]
o jei tusas bus pas mane (dabar ko gero ne, nes greitai prasideda egzaminai…) - butinai pakviesiu =]

Ale tu man jau labai patik pradedi GėlėLūpos izanduka i kita Lūpos beja jei kada dar organizuosi toki tusiuka tai ir mane pakviesk nesvarbu kad man patinka techno, svarbu kad man patinka liaudis kuri i tokius tusus susirenka. Šypsena

Jazzas faina muzikos rusisKietasTūsas

uh, anksciau ir as varydavau, "mol" kas per shu!da cia klausai (sakydavau savo broliui). jis pykdavo, bet nesugebejo man parodyti kokia tai idomi muzika. galu gale pati kazkaip (net nepamenu kaip cia taip idomiai atsitiko) virtau "normalia pana", megstancia lengva gera muzika is "agresyvios pankes", kuri dievino metala Cha cha Juokiasi he he. geras, ane? =]
o sejp, aplamai imant, acid jazz’as ne visiems sukurtas, ji reikia perprast arba suprast savaip. atrasti grozi kiekviename ritme ir garse. tai yra idomu.

he he, nu nereikia taip stipriai nuvertinti del tu akordu :]]]]]

man irgi patinka. dar prie to martini su cirtina ir nerealus chill out’as. muzika, kuri "turi" lygi. Šypsena

gal tusui ir tokia muzika netinka, bet man patinka suplanuoti vakareliai, kur negrotu totalus sh!udas. as pvz viena karta suorganizavau only acid jazz&house party. buvo super, sveciai liko patenkinti. (visi zinojo is anksto koks muzonas bus etc, tad xebra susirinko tokia, kokia megtsa acid jazz’a arba house’a.

parsisiunciau si gabala, visai nieko, bet as labiau megstu bishki greitesni ritma. labai patiko pati pradzia.