Ar jums kadanors kyla noras žudyti?

Apie savižudybę irgi pagalvoju. Išvis daug situacijų nerealių tenka apmąstyt, bet noro žudytis tikrai niekada nebuvo dar.

Tai tu intuityvaus tipo. Vertinu tokius žmones.

Manau tokios mintys kiekvienam žmogui daugiau mažiau kyla.

Sensorinio tipo žmonės negalvoja apie nerealius įvykius, apie tai, kas galėtų būti. Paklausti ko nors ta tema, jie atsako, o kokia prasmė apie tai diskutuoti, jeigu to nėra ir nebuvo.

Diskutuoti ta tema tai ir aš nelabai norėčiau/galėčiau, bet pamąstyti gi niekas nedraudžia. Visada tai, kas dar neatrasta, kažkuom traukia artyn.

Ne.

dėkui Dievui,tokios kvailos mintys mano galvoj nesiveisiaJuokiasi

tu gal maziau zaisk tokius zaidimus kaip postal ir etc. gal nekils tada toks norasJuokiasi

taip, bet ne visus iš eilės žudyt, kai kuriuos tik.

Nea.

Va čia ir klysti, aš galvoju apie nerealius įvykius, tačiau kai manęs paklausia apie juos, dažniausia nesutinku apie tai kalbėti

http://www.socioniko.net/lt/1.1.types/index-type.html

NTIP? Tai ką man dabar daryt?

geras klausimas. aš jį irgi dažnai užduodu, bet niekas neatsako. Tik pasižiūri keistai.

tokių klausimų išvis nereikia niekam pateikinėt. Ir ką gi galima padaryt? Gyvent reikia

gyvenimas natūrali būsena, ir gyvenant galima kažką veikti. Kodėl pateikei tą klausimą, jeigu pateikinėt nereikia?

Yra žmonių, kurie gyvena, yra žmonių kurie vegetuoja (turėjau omenyje ne tuos, kurie būna prijungti prie gyvybę palaikančių aparatų, o alkoholikus, narkomanus ir t.t.)

Jeigu perkeltine prasme, tai vegetuojančių yra ir kitaip. Žmonės, kurie rengiasi specialiais nepatogiais drabužiais tik tam, kad atrodytų kaip kiti, kurie mokosi tik tam, kad gautų diplomą, nes kiti jį turi, o kai bandai su jais padiskutuoti apie paskaitose dėstomus dalykus, pvz laktam-laktiminę tautomeriją, vienintelis atsakymas būna "nu jo, sunku ten, kažkin kaip reikės išmokti". Dažniausiai kalba lengvom temom ir nesuprantamais sakiniais, kuriuose net žodžiai išdėstyti nesuprantama tvarka. Jie vadina tai atsipalaidavimu.

sutinku pilnai su viskuom, tik manau, kad apie laktam-laktiminę tautometriją likus keletui savaičių iki atsiskaitymo nieko aš neišmanyčiau,jei studijuočiau biochemiją, kadangi žmonės turi visokių kaip tu sakei fanatizmų kurie ishnaudoja mokslams skirtą laiką

Fanatizmas daugiau būdingas žmonėms su AS, žmonės su INT asmenybės tipu daugiau žino, kuo jie domisi. O dauguma žmonių į klausimą "Kuo domiesi?" atsako "aj, viskuo po biškį/aj, niekuo". Va tokius irgi priskiriu prie vegetuojančių.