Ar jum patinka ziureti zmonems i akis?

į gražias Drovus akytes žiūrėt-malonumas;D kartais net atitraukt savąsias nuo jų labai sunku Flirtas… tačiau, jei būnu “prisidirbus” prieš kokį žmogų, tai jam į akis žiūrėt sunkoka… ir dar, į negražias akis, arba labai nepatinkančio žmogaus akis galiu žiūrėt, tačiau be emociju… Nežinau

megt.Piktas

Taip.
Bet yra vienas asmuo, kuriam labiausiai

wat esme tame,kad daug kas dabar nebeziuri… o jei ir paziuri tai staigiai nukreipia zvilgsni… nezinau kodel taip,bet sheip i akis ziuriu visada

galiu ir man tj beprotiskai patinka Gerai

Na šiaip, sunku man kalbėt, kai man į akis pašnekovas žiūri.Pavargęs
Aišku, ne su visais taip. Su tais, kuriuos jau seniai pažįstu, jais pasitikiu, laisvai galiu kalbėt žiūrėdama į akis ir manęs neerzina jų žvilgsniai.
Bet, pvz, kai pradžioj mokslo metų su nauju klasioku kalbėjau, tai vajė vajė… Jis kažko paklausė ir žiūri man į akis. Bet taip įkyriai…NežinauPavargęs Negaliu, susinervinu ir nežinau ką sakyt.Apakęs Tada pati negaliu žiūrėt į jo veidą ir nuleidžiu galvą…Mirkt
Dar būna, kad prisidirbu, tada irgi negaliu žiūrėt į akis.
Na, akys toks dalykas, kuris mane dažnai nervina… Tiksliau, žvilgsniai…NekaltasBlogai

labai patinka žiūrėti kitiems į akis, tačiau, pati nežinau kodėl, nepatinka kai ilgai žiūri kažkas man į akis. greit susigėstu tada Drovus

[quote]labai patinka žiūrėti kitiems į akis, tačiau, pati nežinau kodėl, nepatinka kai ilgai žiūri kažkas man į akis. greit susigėstu tada
[/quote]

Man taip irgi būna Šypsena

Visada žiūriu žmonėm į akis.

[quote]-----tai daryti aš dievinu.

man patinka žiūrėti į akis,nes iš akių labai daug galiu pasakyti apie žmogų :]

Aha.Ypač samgu tiesiog žiūrėti ir viskas, tada jie pasimeta.Cha cha

visada, tik i akis Paplepėkim

Smagu,nes is akiu labai daug suprasti gali Mirkt

Turi būti kažkoks akių kontaktas pokalbio metu[juk ne su sienom kalbi;D~].Nors būna tokių akių,į kurias negaliu žiūrėt ilgiau nei 15s…:}

mm… megstu… Liežuvis gali pamatyti viska tame zmoguje isiziurejes i jo akis… GirtasFlirtas

itin patinka žiūrėti į tokias amm kaip čia pasakyt, ‘ramybę spinduliuojančias’ akis. Niam niam

Man ziauriai patinka ziureti kitiems zmonems i akis, kai su jais kalbiesi

Beje, juk neveltui sakoma:
Akys - zmogaus sielos veidrodis

ne visiem galiu ziuret i akis! ;]

Aš nelabai moku žiūrėti į akis, bet reikės būtinai tą daryti, kai kalbėsiu su pacientais. Kai pokalbio metu prisimenu, kad reikia žiūrėti į akis, tai imu nejaukiai jaustis ir savim nepasitikėti, nes galvoju, kad va dabar kažką negerai darau. O pacientas turi pasitikėti gydytoju, yra tokių žmonių, kurie nepasitiki tais, kurie nežiūri į akis. Va kodėl būtinai reikės.