ar jum buna taip?!?!?!

buna… aj nzn… tiesiog nesiweliu i kalbas su tokiajs… o jej artimi draugaj taj stengiuos padet…

1-2 zhmonems dar galima padet, kartais…o kai daugiau tai jau stengiuos plautis…

būna. vaidinu kad klausau jų

na zinoma kad taip pasitaiko. Jei niekuom negaliu padeti, tai stengiuosi laiku suslysti is tos situacijos, bet seip tai bandau kuo galiu padeti, kol pac nesusinervinu ir pradedu galvoti, o jug man PX, kokiu velniu ash del taves nervinuosi ???

tenka kartais buti px’istu

na seip priklauso nuo tok koki tie zmones turi statusa tavo gyvenime…

Jop is ties tai laaabai nervina Taip Garsiai isrekiu kas man nepatinka Cha cha ir lengviau pasidaro Girtas

pazhistamas jausmas Nežinau tokiu atveju, i ju bedas nereaguoju nes bijau kad galiu uzhstaugt ant nekaltu zhmogeliu…

ir ko gi seis laikais nepasitaiko. O seip man patiktu buti psikologu. Galleciauu apgaudineti zmones ir daryti jiems ytaka Cha cha Laimingas

Buna buna… Nekaltas Nustebęs

pabuk pabuti ju kailyje… anksciau ar veliau tau irgi taip bus ! ir tu kazka parinsi o gal pasisex ir nesuprinsi ! Laimingas Tūsas

Nebūna kažkaip Ne

as juos isklausau Nekaltas nors kartais usknisa… bet gi ir paciai kartais reikia isipasakoti ar isilieti Drovus

buna, bet man nervai laiko Taip

Nesiparink taip…man irgi kartais pasitaiko tokiu nesamoniu…:v

stengiuosi tie zmonem padeti,juk tam ir yra draugai,kad padetu Angelas

buna… ir netgi labai daznaij… o ka ce jau ir bepadarysi… stengiesi padet zmonems,kad ir kaip tai buna uzknise

apsimetu kad suprantu kajp jiems sunku bet i tokius klausymus: - ka man daryti ??? atsakau:nzn Cha chajoke… nu seip nzn ka taw daryt man tajp nebuna jei ka reikia visad paguodziu ir stengiuos padet Taip

Neizinau…Buna…Bet kazkaip nesinervinu… LaimingasIr tau patarciau nesinervint Taip^ Angelas^

Oi buna buna ir daznai Šypsena as tai pasiklausau tu parinimusi o tada pradedu pasakot apie savo leva gyvenima Šypsena