Ar ji verta demesio- eksperimentas

Zinai, jei pana apsimest- nenoriu bangos terst. O jei bicu tai hm… kazkaip as kreivai i tuos visus klubus ziuriu…

Sorry, kazko nesupratau. Tau bicu reikia apsimetineti? Apakęs
Nekreipk demesio. Mirkt

Na,eksperimento komentuoti nesiimu,bet pati ideja tai visai nebloga.GeraiCia tau,DiCapri-Alus

nevienas normalus vaikinas sugalvojes rasyti romantiska ir ilga laiska nerasys tai kuri iesko sekso partnerio, visi kas rase tikejosi, jei viskas ok, tai tik trumpalaikiu ir neipareigojanciu santykiu, tai va tavo experimentas nebuvo pakankamai apgalvotas ir suderintas, klaida akivaizdzia pateikiau…

ir siaip kas iesko sekso partnerio dazniausiai tik prikolina ir visokius eksperimentus kaip tu vygdoCha cha

tai va merginos isvada: norit normalaus vaikino nerasykit kad reikia parnerio nakciai ar kaip nors panasiai…

Nu cia gal ir neblogai pasakei, bet as anketoj aiskiai parasiau "megstu ilgus ir romantiskus laiskus". Bicai turejo zinot, kad ant tokios puls ne vienas, tai zodziais turejo palenkt ja i savo puse… bent jau as taip suprantu. O ilgas ir romantiskas laiskas turi but ne tik toks, kad "mylesiu amzinai", bet pvz toks:

Klubas "Draugas"
http://www.draugas.lt

Hey, Alina! Su Jumis nekantrauja susipazinti vienas draugiskas
interneto personazas. Pateikiame jo duomenis:

Vardas: Martynas
Amzius: 26
Miestas: nesvarbu
El. pastas: mj7****@hotmail.com

Stai ka Martynas surinko klaviatura:
Labas,
Butu malonu su tavimi susipazinti. As esu 26 m. ugis 190 svoris 92 kg , tamsiaplaukis juodaakis,
vidutinio kuno sudejimo, profesija-gydytojas, charakteris-netradicinis (laiske sunku isdestyti viska
del ko), hobis-sportas psichologija ir tai kas isskiria adrenalina. Esu issiskyres vaiku neturiu
materialiai ir fiziskai nepriklausomas. Patinka tai kas nauja ir malonu. Nepatinka apsimetinejimas,
melavimas, ipareigojimas. Manau kad dvieju zmoniu santykiai turi buti malonus abiems partneriams o
jeigu kas nors neatitinka nereikia bijoti issiskirti nes juk negali patikti visiems ir temti
santykiu, tikintis kad kas nors pasikeis. Zmones is tikruju nesikeicia jie gali tik apsimetineti
noredami prisiderinti kuri laika taciau ilgainiui nuo to issenka. Bendraujant su moterim man svarbu
isvaizda, temperamentas, sexas, bendravimas viskas eiles tvarka, nemoku bendrauti vien tik
vaiksciodamas susikabines uz rankyciu ir snekedamas man dazniausiai reikia daugiau. Zinau kad
reikalauju daug- bet manau kad duodu tiek pat.
To ka parasiau uzteks tam kad nusprestum nori susitikti ar ne, del isvaizdos atsiusiu nuotrauka jei
atsiusi man e-mail adresa, o visa kita jei noresi suzinosi pabendravus. Jeigu patiks galesim ka nors
sugalvoti-nepatiks issiskirsim.

Iki malonaus
Martynas

arba pats geriausias man nuomone:

Klubas "Draugas"
http://www.draugas.lt

Hey, Alina! Su Jumis nekantrauja susipazinti vienas draugiskas
interneto personazas. Pateikiame jo duomenis:

Vardas: LEO :slight_smile:
Amzius: :slight_smile:
Miestas: Vilnius/ Oslo/Norway
El. pastas: or**@online.no

Stai ka LEO :slight_smile: surinko klaviatura:
A HUG FOR YOU :slight_smile:
http://www.funstun.com/categories/friend****/long-distance-hug/index.cfm

Hello" is such a little word,
But when its sent your way, It says so many friendly things That longer words cant say,
It says " youre being thought about,\" It says \" youre nice to know,"
Hope it adds a touch of joy,
This little word "Hello

Nice norwegians are looking for you hello =The word HELLO means: H=How are you? E=Everything
alright? L=Like to hear from you! L=Love to see you soon! O=Obviously miss you… SO Hello! Šypsena
:slight_smile:
hello from Oslo/Norway Hi I am børje J

O del saziningu vaikinuku ieskanciu panos "ne vienai nakciai"- galima idet dar viena anketa "ieskau draugoMirkt

DC

Eksperimentas aisku smagus, bet rezultatas - jiems reikia tik sexCha cha…nes pati uzsimine tik apie tokia galimybe, liudniau kai iesko gero biciulio - o raso tie kuriems tik sperma smegenis spaudziaCha cha, bet gal tai bicams visadAš nekaltas buna…

dicapri turiu pasiulima ir jei nori experimentuok ir naudokis mano ideja, idek kad paprasta pana iesko draugo, megstancio pasvajoti, linkusio i romantika, rasancio eiles ar dar kanors panasaus…
apsiklausinek panu kaip jos apibudina save ir ka megsta… , nes radau dar viena maza trukuma - erotinis masazas, paselusi… tai tik tuos sugunde kurie kaip minejau troksta isiverti ka i lova…

siaip experimente idejai beveik viska ko troksta vaikinai is panu, tavo mastymas kaip vaikino o ne kaip panos, pasitelk panas i pagalba jei usiiminesi ir toliau statistika ir experimentaisCha cha

be kita ko DiCarpiŠypsena

Gerai- gal kada ir toki bajeri padarysiu. Tik parasiusiu kiekis mazesnis bus.

siaip as sita eksperimenta kai dariau, pagrindinis kriterijus buvo laisku gausumas. Tai ir sukaus kaip galejau.

Dar va vienas patikes:

Klubas "Draugas"
http://www.draugas.lt

Hey, Alina! Su Jumis nekantrauja susipazinti vienas draugiskas
interneto personazas. Pateikiame jo duomenis:

Vardas: Arturas
Amzius: 25
Miestas: klaipeda
El. pastas: raspu****@one.lt

Stai ka Arturas surinko klaviatura:
LABAS ALINA BUTU MALONU SU TAVIM SUSIPAZINTI LAUKIU TAVO TEIGIAMO LAISKO IKI SAUNIAI ATRODAI

geras sakinys be jokiu kableliu ar taskuCha cha

DC

O gal jis telegrafistas!@ Cha chaCha chaCha chaCha cha

taigi cia reklaminis triukas. 2 lt…hm
BBD ant tokiu pramogu.

ir dabar primesk: 2lt vienas sms, nu tu ju gal 50 parasysi, tai jau 100lt, uz tokius piginus gali ne ka blogesne kekshe pasiimti ir nereiks mazoliu ant pirshtu trinti, ir jai greitu automobiliu nereikes. Pamastyk.