Ar jautet ka nors

Na me mes ir taip zinom kur tu busi Cha cha

jo,pajauciau.sedziu sau ramus prie kompes,o gi ziuriu monitorius kad pradej judet,siubuot visaip.nu blyn galvoju jau visai negerai man,jau kaip ir kompa taikiausi isjungt,galvoju pagulesiu gal geriau,mazum praeis Mirkt bet ka mama irg atbegus pradej aiskint ka kazkas virtuvei juda nu tada net nudziugau Cha cha viskas ok reiskias Gerai

visi iskart susitaike (as irgi) su ta mintim, kad galiunikai parejo Pavargęsdeja…tai tik 5 balai Apakęs

Nu bet ir penkiu balu uztenka, nenorek daugiau Taip

ir dar tas povandeninis laivas Apakęswajej Baisu

ble sedziu tulike steniu ogi ble jauciu dreba zeme nu tai ka nx taip ir begu kelnes iki kulnu ir soku pro langa bet tai ble plastikinis tai su visais remais iskritau is 5 auksto, nu tai ble veliau atsistoju ziuriu nebedreba tai ble susisukavau ir ejau namo Šypsena

jo ash irgi bishki shiktelejau kai monikas krutet pradejo su visom spyntom Cha cha

ja pas mane spyntos ir atsidare tada jau galwojau pz lekiu prie lango ziuriu wisi kaimynai spokso galwoju nu ni nx Žliumbia Žliumbia prasidejo dabar Cha cha Cha cha Cha chabet bb greit praejo tai aciu dievui,o tau ir lietuva Cha cha Cha cha Cha cha sako rami salis

krc, paranojikai jus visi… nieks cia nedrebejo nenusisnekekit Cha cha

isvis nieko nejutau…

gal ir nedrebejo, bet matai lietuviai meterialistai. tai kai pradeda sienos skilineti, prezidenturos tvoroj plysiai rastis, mano monikas nuo palanges vaziuoti, tai jau neramu darosi. bet neee… zeme lietuvoj nedreba, bukit ramus… Taip

nieko nejutau

pirma karta apsimeciau kad nieko nejauciu.Pagalvojau kad vel galva svaigsta ir i sonus meto Šypsenao antra karta tai buvau namie 9 aukste Cha cha neblogai jautesi kaip visas namas siubuoja…

Nieko apsoliuciai nejauciau,tik ziuriu irc’e visi tik “zemes drebejimas” “jautet”,as pasimetes nesuprantu nieko,paskui draugas paskambino sako blin kas cia daros sako pele pradejo pati vazinet Cha cha

o kai pradejo drebet, tai as tik jauciu kad pas mane kazkas kelnese bega, a gi ziurau kad jau pabaigiau… shtai kaip zemes drebejimai gali kartais pamalonint Cha chaorgazmas (kirciuokime ant pirmos priebalses) uzsitese net 2 minutes ir 12 sekundziu

darbe stalo kaimyna durnium apsaukiau, kad mano stala spardo…o pasirodo drebam Apakęs… nu nejauku sakyciau visai…

atsiprasei taip padarius bendradarbio? Juokiasijei ne, tai teks Taip

nieko tokio, jis prates(nes toks ir yra Šypsena )

Suleke pora knygu nuo lentynos… kazkas girdejau zada 22:35 nzn…

Dar viena proga pakelt bokala Mirkt(E,taigi gyvi likom) Nekaltas