Ar issipres vaiku ir suagusiuju problemos?

Na nezhinau, tevai nelinke taisyt padeties…=]

Taip. Tikrai amzhina ir ji neissispres niekada. Tiesa, tokia problema yra ne po kiekvienu stogu. Bet jei jau yra - dantis vieni ant kitu griesh kol praeis tas biaurus laikotarpis. Niu man shituo klawsimu labai pasiseke. Kad man esant 16 reikia tureti gera varda abudu suprasdavo ir toki ji tureti visokeriopai padedavo. Reikia chebrai vilos toosui - teti, teti, mum vilos reikia. “Ghm… Padarysim.” Sugenda mocas kokio draugo - zinomas kelias pas teti. Ateina draugas ar drauge i svechius - mama ant smugio kavos, sausainiuku ir “savais reikalais” Nebuti namuose paras dvi - normalu. Tik turi zhinoti, kada planuoju gryszht, jei planai keichiasi - pranesht. Reik kokios shviesmuzikes ar kokio panashaus nonsenso - ghm. No roblem. Perkam. Bet pinigelius turi uzsidirbt (tetis - serviso savininkas tada boodavo) Nu zhodzhiu - jei reiktu rinktis tevus dar kada - rinkchiausi juos. Tiesa, turedamas toki gera pavyzdi, bijau, kad to nepakartosiu. Palieka man draugas savo mazha dukra prizhiuret. Bliam, i kiema isheina, o man jau parkes, kad ko nenutiktu. Pareis devinta, pasako. Po devyniu 15 ash jau kiemus maishau, o rades morala skaitau, ba… Šypsena Nu koks ish to moralo tolkas - pats nesuprantu.

neatsibodo rasyt? Šypsena

joooo. tajp ims ir ishsispres…

o gal? Šypsena visko gyvenime buna Šypsena

Paauglyste naturalus dalykas. Cha cha

Tai ir visada bus, nieko nepakeisi Liežuvis~

na o ash manau kad jej kiekvienas pasistengtume suprast savuosius gimdytojus,kazhkas pasikeistu… Tūsas

As su tevais sutariu gerai Laimingas Aisku buna visko, taciau gana retai Gerai

Na sutariu su mama gana normaliai. Beabejo mūsų santykiuose irgi yra problemų,ir spragų. Bet nemėgstu drastiškų pasikeitimų išvaizdoje,todėl bent jau dėlto barnių nekyla. Visi paaugliai savo laiku maištauja,ir galbūt net pyksta ant tėvų dėl nepakankamos laisvės. Bet kadanors ateity teks dėkoti,kad taip atsidavę jie mumis rūpinori ir prižiūrėjo. Žvaigždė~

su tevais sutariu gerai Taipbet va pati esu tokia “dura”

parasyk iki 18 geriaw Taip.

**

**

tame ir esmė,kad čia nėra normalu,bet 13mečiams lb įdomu,kkodėl per tėvelių balius tėveliams linksma būna + įviauriausi filmai ir jiems kyla noras išbandyti…vieną kartą…antrą kartą…o paskui tik taip ir pramogauja…geria rūko…vyresniems ateina noras išbandyti ne tik alkoholį… bet aš čia ne apie visus.Kartais pasitaiko išimčių.

Zmogui norisi paciam wiska patirti ir suprasti kad poto zinotu o ne kitu klausyti Šypsena darau kas man labiau patinka o su tewais gerai sutariu Šypsena

geri santykiai, beto aš rūkau ne dėl draugų, nes mano draugai, aišku dauguma rūko, bet tik kartais, taigi ne dėl draugų rūko jau 21%

su savo tevais nesipykstu tik kartais nekreipiu i juos demesio