Ar išdrįstumėt pažvelgti į veidą?

atsakant i uzduota klausima- tikrai ne. nors kita vertus, jei jo veidu nematyti, tai kodel as tureciau manyt, kad jis toks pat kaip ir as? juk jei to zmogaus striuke ir kelnes tokios pacios, tai nereiskia, kad tai mano klonas!

o dabar as truputi ne i tema. ar jums taip nebuna, kad pamatot kazkoki zmogu ir jums atrodo, kad butent taip atrodys jusu draugas ateity? man taip buna pernelyg daznai. na kad ir siandien. nuejau i “rimi” ir pamaciau jauna mergina, pardaveja, kuri stovejo uz kanditerijos gaminiu. ir as galejau prisiekti, kad butent taip atrodys mano viena drauge uz kokiu 10 metu!! as i ja ziurejau nezmoniskai ilgai. buvo kilusi mintis nueiti i paklausti :atsiprasau, ar jus niekada nelankete dailes mokyklos?" (nes ta mano drauge su manimi kartu lanko daile), bet susivaldziauCha chaD visi veido bruozai buvo tokie patys kaip man drauges, net eisena ir zvilgsnis… labai keista:}

norechiau pamatyti weida,bet nezinau kodel.o kai pamatyciau,kad ten as taj butu taip Vau!Vau!Vau!

Bijociau, bet paziureciau. O tada bekciau ir rekciau…Užsispyręs

Norėčiau, nes būtų įdomu taj pamatyti

dabar kai niekas negresia tai sakau taip. bet jei tai reali situacija tai manau deciau i kojas kur nors kuo toliau ;D

kadangi esu didelė chicken tai tikrai ne Nekaltas velniop.

o bozhe.as tikrai nenoreciau Ne ir taip baisu…tik isivaizdavau…brrrr…uj neee…kaip pagalvojau…einu savo rajonu is uniko vakare…ir ten dar viena ash.manau kad labai ishsigasciau ir net priimciau tai kaip zenkla kazkoki …ti nzn dar koki Nekaltas

deciau i kojas turbut Juokiasi

jei man tas veidas nuoširdžiai nušispysotų, tai kodėl gi ne Cha cha visi turbūt įsivaizduojat kažką niūraus, baisaus(žodis vaiduolkis daro savo, o gi buna ir gerų vaiduoklų. Skaitėt kas “vaiduokliuką”? Mano vaikystės knygaApkabinimas )