Ar imanoma paiimti BMW (kregzde) turint apie 3000$ ???

Zonbis rašė:

blemba dundukai jus paziurekit y alfa naujus modelius, vien dizainas ko vertas. O poto paziurekit y nauja passata arba golf ble shlykshtunai. Nors ash tai nei vieno ju neacisakyciau, nauja tacka yra nauja

niekas cia apie naujas tachkas neshneka. Uz 3000$ tai nebent koki ziguli nauja galima paimti. Bet, kiek pastebejau, mes cia truputi nuo temos nukrypom Cha cha

auriz> Uz 3000$ kregzde 91-92m 1.8 galima paimti.

balys rašė:

bl ir vel tu cia su savom alfom. Buves bendradarbis pries kokius keturis metus buvo parsivares 4m senumo alfa romeo(tiesa as dar tuo momentu su juo nedirbau). Kai jis su ta auto pavazinejo kokius 2-3 metus, tai ivertines masinos dizaino ‘’’’’’’’’’’’’’’‘privalumus’’’’’’’’’’’’’’’’ ir technine bukle, as pagalvojau, kad ta masina kokiu 83m. Bvau Apakęs kai suzinojau , kad 94m. Jam ta masina retai kada uzsivesdavo be kvalifikuotu meistru pagalbos. Neveltui vienas lenktyninkas (dabar tiksliai net nepasakysiu kuris, nes tai pakankamai seniai buvo) rase laikrastyje, kad alfa romeo yra tipishkas pavyzdys, kaip nereikia gaminti masiniu. Kada ‘’’’’’’’’’’’’’’‘gruzinai’’’’’’’’’’’’’’’’ pagamino ka nors gero… Blogai

nu ir kokia gi ten 94 alfa galejo buti, kad jau toks S?..manoji 89m, vazineju jau 2.5 metu…silpniausia vieta-BOSCH elektronika, visa kita kaip ir bet kurioj masinoj- devisi, kartais kas sugenda…pats krapstausi, viena esu isardes dalims… nu niekur nemaciau Apakęs kazkokio pavizdzio kaip nereikia gamint masinos…taipkad alfa-164 nuo 90-91 metu(nes buvo pakitimu) tikrai neblogas variantas uz tokius pinigus(uztektu ir 1200-1500 uz 3000 tai jau Apakęs gaunasi)…uz 3xx ir 5xx tikrai gerew ir pigiau…nebent labai patinka varomas galas…

ZX rašė:

Auriz rašė:

Cia kaskas rase kad uz 3000$ galima paimti geresne masina tai labai noreciau pvz kokia ta geresne masina galima paiimti iki 3000$

dauk ka galima paimt…kodel tada apie trojke klausei?..nu tipo kokie kriterijai?

NU as jau kaip ir raswiau kad noriu masinos ne dragui ir seip istikro nenoreciau uz tos masinos islaikyma moket labai daug pinigu bl istikro ne pats nzn ko noriu jauciu vaziuosiu i turgu ir kas patiks ta ir imsiu nes dabar mintis sukasi apie labai ivaires masinas BMW (kregzde) Golf 3 (TDI) 94 kokiu 94metu vien del to kad islaikymas golfo turbut pats pigiausias o padarius nebloga tiuninga ir atrodo neblogai nu dar tarp kandidatu yra ir Audine B4 nzn arba benzas 2Litrai arba koki turbo dizeliuka irgi islaikymas pigesnis uz kregzdes. Bet kregzde dizainu deda kitus visus kandidatus o jos islaikymas brangiausias Liūdna tai net nzn dabar ka rinktis. Aš nekaltas

ZX rašė:

nu ir kokia gi ten 94 alfa galejo buti -negliu pasakyti nes as alfomis per daug nesidomiu , kad jau toks S?..manoji 89m, vazineju jau 2.5 metu…silpniausia vieta-BOSCH elektronika -butent, kazkodel ta pati BOSCH elektronika kitose masinose veikia nepriekaistingai , …taipkad alfa-164 nuo 90-91 metu(nes buvo pakitimu) tikrai neblogas variantas uz tokius pinigus(uztektu ir 1200-1500 uz 3000 tai jau Apakęs gaunasi)…uz 3xx ir 5xx -drisciau abejoti, bet… Cha cha tikrai gerew ir pigiau…nebent labai patinka varomas galas…

O siaip tai as pries italisku auto myletojus nieko pries neturiu, tik mane sunervino tas ishsishokelis gts Piktas

Auriz rašė:

Bet kregzde dizainu deda kitus visus kandidatus o jos islaikymas brangiausias Liūdna tai net nzn dabar ka rinktis. Aš nekaltas

Kiek is patirties zinau, tai BMW detales tikrai nera labai brangios. Gal sudauzyta taisyti butu ir brangiau nei koki golfa ar OOOO, bet eksploatacija tai visu vokisku panasiai kainuoja. Be to BMW ir maziau vagia… Aš nekaltas

balys rašė:

ZX rašė:

nu ir kokia gi ten 94 alfa galejo buti -negliu pasakyti nes as alfomis per daug nesidomiu , kad jau toks S?..manoji 89m, vazineju jau 2.5 metu…silpniausia vieta-BOSCH elektronika -butent, kazkodel ta pati BOSCH elektronika kitose masinose veikia nepriekaistingai , …taipkad alfa-164 nuo 90-91 metu(nes buvo pakitimu) tikrai neblogas variantas uz tokius pinigus(uztektu ir 1200-1500 uz 3000 tai jau Apakęs gaunasi)…uz 3xx ir 5xx -drisciau abejoti, bet… Cha cha tikrai gerew ir pigiau…nebent labai patinka varomas galas…

O siaip tai as pries italisku auto myletojus nieko pries neturiu, tik mane sunervino tas ishsishokelis gts Piktas

nu matai, net nesidomejai o nuomone jau turi Šypsena …o su bimbalais teko vazinetis ,2 nors ir ne 325 turejau…ispudzio didesnio nepaliko…tai kaip tada paaiskint, kad visos alfos turi bedu su BOSCH klimato kontrole, valytuvu varikliu ir kt…man tai toks ispudis, kad kazko sudetingesnio tie vokieciai tais laikais padaryt gerai nemokejo…del to man ir sukelia Šypsena kai 7xx bimbalo vairuotojas stoglagi rankenele sukioja…o tox prabangus automobilis Cha cha

ZX rašė:

nu matai, net nesidomejai o nuomone jau turi …

del to man ir sukelia Šypsena kai 7xx bimbalo vairuotojas stoglagi rankenele sukioja…o tox prabangus automobilis Cha cha

del nuomones, tai kaip minejau, maciau gyva pavyzdi Cha cha
o del 7xx bimbalo rankeneles, tai nemanau kad tai rodiklis (nors as tokio varianto tai nemaciau Nustebęs )