Ar įmanoma miegoti su ir nenorėti?

nu jei moterys butu kaip vyrai, 100 proc. tavo draugelis butu raguotas, bet kadangi moterys turi stiprius stabdzius/kompleksus/baimes, galimybiu kad nieko nebuvo labai daug Cha cha

su mylimu zmogum ne visada norisi, o cia su bilekuo iskart? Kvankt?

Na ką aš žinau, mane senelė mokė, kad Vyras turi nakvoti savo lovoje Nekaltas
O šiaip alkoholis slopina mano apetitą visomis prasmėmis.

o man alkoholis didina apetita visomis prasmėmis Cha cha ir oi kaip norisi Apkabinimas pakilnojus Butelis

na bet nebuvau dar tiek prigerus, kad pasiklysciau tarp tinkamas/netinkamas elgesys Ne taip kad, jei norėsi, tai padarysi ir be alkoholio, jei ne - tai ir kibiras nepades Girtas

bet siaip, manau, geriau vengti miegojimo su svetimais Vyras/Moteris

Kiekvienam savo. Aš išvis miegu tik savo lovoje. Ir, tikiuosi, kitokio precedento nebus.

[quote]merihold rašė:
Na ką aš žinau, mane senelė mokė, kad Vyras turi nakvoti savo lovoje Nekaltas
O šiaip alkoholis slopina mano apetitą visomis prasmėmis.
[/quote]

Vot nereikia “Kobros” bambalių mėtyti, tada neslopins.Be be be

Vot nereikia “Kobros” bambalių mėtyti, tada neslopins.Be be be

[/quote]

Aij, gal geriau tegu slopina.
PS aš šiandien per vyną likau be pietų Kietas

[quote]merihold rašė:
Aij, gal geriau tegu slopina.
PS aš šiandien per vyną likau be pietų Kietas
[/quote]

Ale darbibinykai tie lietuviai…Nekaltas
Pirmadienis: atsigavimas po savaitgalio.GirtasPavargęs
Antradienis: ruošiamės valiantynkiai.Drovus
Trečiadienis: valiantynkia…MyliuGirtasApkabinimas
Ketvirtadienis: atsigavimas po valiantinkės.MiegantisApsvaigęs Ech, b**t, savaitgalis…ValioLabas

Ale darbibinykai tie lietuviai…Nekaltas
Pirmadienis: atsigavimas po savaitgalio.GirtasPavargęs
Antradienis: ruošiamės valiantynkiai.Drovus
Trečiadienis: valiantynkia…MyliuGirtasApkabinimas
Ketvirtadienis: atsigavimas po valiantinkės.MiegantisApsvaigęs Ech, b**t, savaitgalis…ValioLabas

[/quote]

Nė velnio - tik nepavalgiau. O darbą dirbti teko. Ir rytoj teks. ir į kelionę vežuosi kompą ir krūva tekstų Užsispyręs Man gi moka už tai ir, kaip aš visada sakau, jei Taurė trukdo darbui… mesti reikia ne darbą. Realiai neprisimenu savaitgalio, kad bent vienos dienos nebūčiau prie kompo sėdusi.

[quote]merihold rašė:
Nė velnio - tik nepavalgiau.
[/quote]
Žinant didžiausią visų Moteris bėdą: “Kokia aš stora!BaisusUžsispyręs tai tik į naudą.Be be be

[quote]jei Taurė trukdo darbui… mesti reikia ne darbą.
[/quote]
“Xolodnuju voku ja obožaju,
Tepluju vodku ja tože liubliu,
No esli mne vodka rabote mešaet -
To nu ee nx rabotu moju”

[quote]Realiai neprisimenu savaitgalio, kad bent vienos dienos nebūčiau prie kompo sėdusi.
[/quote]
Matyt Butelis slopina ne tik apetitą, alebetir atmintį.PavargęsTaip

Uhu. Gal Kompiuteris namie pamiršti? Ir žodynus. Nu - pamnanyk tik, išmes mane iš darbo - ir ne tai, kad mirsiu patvory, bet ir brilikų nebus už ką perka.
PS tema gi - apie seksių Vau! O aš vis tai apie brilikus, tai apie darbą, tai apie Taurė. Ale kiek gi galima - apie seksą?!
PPS valiantas nuostabus - sporto klube buvom keturi žmonės Liežuvis Gal galima tą šventę užsakyti dažniau?

[quote]merihold rašė:
PS tema gi - apie seksių Vau! O aš vis tai apie brilikus, tai apie darbą, tai apie Taurė. Ale kiek gi galima - apie seksą?!
[/quote]
Na, daugelį žmonių darbas užpisa.MyliuApkabinimas
Cha cha

[quote]PPS valiantas nuostabus - sporto klube buvom keturi žmonės Liežuvis Gal galima tą šventę užsakyti dažniau?
[/quote]
Kadangi tema apie seksių, tai kaistu net pagalvoti, kas te’ vyko…Drovus

Aha, tiesiog orgija pasitelkiant treniruoklius - moteriška orgija! O paskui visi tylomis išsiskirstėm namo Kietas Ir net kūną dabar skauda Myliu
Darbas už… Velnias žino. Vargu ar kam norėtųsi išlaikyti nelabai jauną, nelabai gražią ir nelabai gero charakterio Moteris. Taigi - iš vargo viskas. Darbas irgi Vau!. Bet čia kita tema: ar įmanoma dirbti darbe ir neturėti su juo intymių santykių Paplepėkim

o visai į temą - galima miegoti net su Vyras ir nenorėti Apkabinimas
galima miegoti su knyga ir nenorėti skaityti
galima miegoti su taure vyno prie lovos ir nenorėti gerti
galima miegoti su kremo indeliu po pagalve ir neužsitepti jo ant veido
“ir cigaras kartais yra tik cigaras”. Žmogaus galimybės laaaaaaaaaaaaabai didelės. Ale man įdomiausia, kad ne pats Vyras žmonos morale rūpinasi, o jo draugas. Nu tiesiog duenja su ūsais. Aka “oblako v shtanah” Liežuvis

[quote]merihold rašė:
Aha, tiesiog orgija pasitelkiant treniruoklius - moteriška orgija! O paskui visi tylomis išsiskirstėm namo Kietas Ir net kūną dabar skauda Myliu
[/quote]
Čia irgi juntamos spragos.NekaltasTaip Panašiai kaip su tuo teisybės alumi. Taigi pagal defaultinį scenarijų treniruotės tokiais atvejais būna uch kokios įdomios…Tūsas

[quote]Bet čia kita tema: ar įmanoma dirbti darbe ir neturėti su juo intymių santykių Paplepėkim
[/quote]
Nu aš skaitau, kad galima.Taip Alebetačiau tik tokiu atveju, jei turi lytinius santykius su viršinyku.Baisus Kitaipgi gali pašlyti litiniai santykiai su finansinėmis institucijomis…

[quote]merihold rašė:
galima miegoti su taure vyno prie lovos ir nenorėti gerti
[/quote]
Galima miegoti su žandikauliu stiklinėje ir nenorėti nieko.Cha cha

[quote]galima miegoti su kremo indeliu po pagalve ir neužsitepti jo ant veido
[/quote]
NekaltasKlastaDrovus

[quote]“ir cigaras kartais yra tik cigaras”.
[/quote]
Ale per jįjį gali bukvaliai visa polytinė karjera Šuo ant uodegos nuvejti.Užsispyręs

…del neivykusio 5 min. sex 1 savaite diskusiju…
Kvankt?

A kuom blogai?! Taigi cykiai sau diskutuojam, niekam nemaišom, socialiai nepavojingi, neagresyvus. Net ir pradžią diskusijos vis pamirštam Be be be

teisingai Cha cha

JEi i tema, atsakymas - galima.