Ar ilgaj miegate?

Stengiuosi keltis kuo anksciau Taip Nesu didele miegale Angelas

Aš megstu kartais pamiegot, bet kai reikia į mokslus miegu max 8 val. , o ryte visada lengva atsikelti Šypsena

uh jej galiu miegoti kiek noriu, taj trunka apie 12-14h mazhiausej Cha cha miegaz taj pac geriausias daleekaz zhemeje po kondensuoto pieno Nekaltas o dar geriau miegasi kaj shalia mylimaz zhmogiukaz guliniuoja Apkabinimas Cha chaCha chaCha cha

nu as einu po pietu tai as atsikeliu 8 9 Šypsena o kai pamokas s ryto tai 7 Šypsena o savaitgaliaias 9 Tūsas

miegu iki tol kol kas nors neprikelia GirtasNekaltas

nemegstu ilgai miegoti, keliuosi, na, nepasakyciua, kad labai jau anksti,bet iki 10 tai tikrai niekada nemiegu, nes kai atsikeli, lieka vos puse dienos, man tai nepatinka Ne

kai i mokykla reikia tai einu miegot kokia 24valandaNekaltas, o keliuosi tai 7val.
nu o jau vasara tai einu miegoti 1valanda o keliuosi 12valanda Cha cha

megstu ilgai pamiegoti…

niu wo shi ryt atsikeliau 10.40 Cha cha neblogai Laimingas

mano rekoradas tasigulus astunta vakaro atsikelus kita dien trecia valanda,bet cia tik karta gyvenime Šypsenakai bevei visa savaite per mokslus namiegojau Apakęs o siaip tai kartais megstu Taip

na darbo dienosmis 6-8h.
savatgaliais 4-12h. Cha cha
na ir viena karta miegojau 18h. Angelas

Kaip reikia i sule tai atsikeliu 6.55 o kai nereikai, tarkim savaitgalis tai apie 12h.Nekaltas

xe xe Šypsena idomu kajop kiti regavo Cha cha

Miegu tai mažai, o norėčiau tikrai daugiau, nors tai nėra sveika

siaip tai miegas kazkiek padeda groziuiCha cha
siaip tai meigu daug, bet ne visuomet ilgai.
pries egza einu anxti iegoti, kad labiau issimiegojes ateiciau. arba diena pamiegu. vnz miegas yra gerai. daug miego yra dar geriauMirkt

Kiek galimybes leidzia
Šypsena

megstu miegoti iki pietu. Labai sunkiai keliuosi i mokykla, megstu neiti i pirmas pamokas Cha cha
o siaip einu miegotilabai velai. Mokslo dienomis apie 5 valandikes ir maziau. Cha cha

as irgi daznai megstu pamiegoti… miegas sweika…Nekaltas nu nesu miegale,taciau miegot neatsisakau Liežuvis

hMMM KARTAIS!Mirkt
Priklauso nuo ryto…
Jei saule sviecia atsikeliu puse 7Mirkt
Jei lija lietus ar pan.atsikeliu 7:10Mirkt
O sestadieniais dazniausiai 8Šypsena
o mano drauges miega iki 12!!!
galima uzsimust!
pvz.dar susitariam susitikt 1o ryto jos neateina
paskambinui-jos sako neissimiegojau,tyngiu ir pan.!!!
KandaKandaKandaPiktasPiktasIgnoruoju

Mirkt

mano brolis irgi karta su draugais zaise su kompu iki 7 ryto tai atsikele 6 vakaro!Mirkt
Cha chaCha chaCha chaJuokiasiJuokiasi