Ar geriau moketi puikiai viena uzsienio kalba ,ar geriau po truputi kelias kalbas?

[quote]Beer2 rase: geriausia moketi visas gerai

[/quote]

Cha cha

[quote]dede11 rase:

Abstinentas rašė:
na geriausia tai moket viena kalba labai gerai ir kelias po truputi, nes jei nemokesi normaliai nei vienos tai š ir gausis

nors ir abstinentas, suskelei!

[/quote]

JuokiasiCha cha

manau, kad sis klausimas yra tuscia diskusija, jei nezinoma apie kokias kalbas ir kokia konkrecia situacija kalbam…
bet… jei vis delto reikia be jokiu kalbu ir jokiu aplinkybiu rinktis, tai mano pasirinkimas butu - moketi daugiau kalbu po maziau, nei tik viena, bet jau nuo "a" iki "z"… nes net ir "universaliausia" anglu kalba nera visai universali… tad kas geriau, ar moket bent pora fraziu ar nieko? Nekaltas
mano tokia nuomone galbut salygojo pora savaiciu praleistu Prancuzijoje… anglu kalba mano labai nebloga (nesigiriant, mokykloj ir unike is anglu egzo turejau 10 Cha cha), prancuzu mano ketvirtoji kalba… kuria "pro pirstus" mokiaus 2metus… tad turbut nesunkiai isivaizduojat jos lygi… taciau prancuzijoj su manim niekas nenorejo kalbet angliskai (net mano "seima", nors anglu mokejo visai neblogai)… tad jei ne mano tie pora fraziu prancuzisku buciau buves visai "outsider’is"… o po poros savaiciu verciantis per galva su tomis keliomis moketomis frazemis ismokstama ir kitu… kitaip tariant, jei patenki i sali, kur neeina kalbet universalia kalba (kaip jau minejau, tai nebutinai turi buti kokia nors papua naujoji gvineja Cha cha), yra geriau moketi daugiau kalbu, nors po keleta fraziu… nes turint "pamatus" ir vietoje lengviau ismokt kalba…
na, vienzo, tokia mano nuomone

as manau jog geriau keletas kalbu truputeli prasciau negu viena labai gerai.Juk mokedamas keleta kalbu galesi susisneketi su daugiau zmoniu, o tai tikrai pravartu.

is pradziu visaspo truputi, vistiek isvykusi i kokia kita sali pvz gyvent, ismoksi bent viena is ju Gerai tai va Laimingas