ar galit paaiskint visus tuos masininius zodzius?pvz(tiuningas,diskai,buferiai ir pan.)

Kiek mano zinios nesa, Tu cia kalbi apie viena tiuningo rusi - stailinga (styling). O tiuningas - zymiai placiau - cia ir variklio forsavimas, ir pakabos, transmisijos tobulinimas, zodziu, viskas, kas bent kazkiek keicia automobili.

thats true. Tik Lietuvoje zinomas tik vienas zodis - tiuningas - ir juo yra risama viskas. O is tikruju tai yra kaip nu ir kas? rase. Gerai

Taigi, apibendrinant. Styling (stailingas) - masinos isores keitimas.
Tuning (tiuningas - masinos tech. galimybiu keitimas, kaip taisykle - tobulinimas)

tas yr teisybe

Na ta ir turejau omeny, gal zodi "isvaizda" nevietoj tik parasiau.

A, jo… sorry… Neisiskaiciau normaliai. Šypsena

nu gali zmogui kilt klausimu kur ta kompresija piltŠypsena o kas zino tai neklausineja Mirkt

Šypsena

nesuprantu atrodo jus patys nesusitariat tiksliai beto aiskindami naudojat irgi zargonus masininius ajajaji…

Kad tiksliai paaiskint mum reik inventoriaus tamtikro…pvz kokiu 4 AlusMirkt

mieloji,o tu nusipirk masinyte,pradek vazinet y ten kur visi su masinom renkas,susirask drauga kuris tai ismano,ir po bisky suprasi viska…
ir isvis nemanau kad tau tai yra ydomu…kam tau to reik??

Nu bet dazniausiai naudojamas zodis tiuningas visoms mintims isdestyti.

Kas idomiausia, ‘tuning’ angliskai reiskia ‘sureguliuoti, suderinti varikli’. prie ko cia suoliuku lipdymas?Aš nekaltas

na is tiesu tai nera idomu daug mieliau kalbeciau apie kosmetika ,drabuzius ar maisto ruosima bet man dabar tai reikalinga .seip aciu visiems kas raset galima sakyt ko man reikejo isiaiskinauFlirtas

Kazkaip per greit issiaiskinai Mirkt Tikejausi koki Alus pastatysi kad placiau paaiskintumem Cha cha

tai va draugauk su manim tada paaiskinsiu