Ar galima viena vaiką už kitą labiau mylėti???

Po tokiu Jusu pasisakymu imu suprasti, kodel naslaitukai pas mus beveik neturi galimybiu buti ivaikintais i seimas, jau turincias savu vaiku… Vis gi nesuprantu, kaip protingas suauges zmogus gali skirtingai priimti ir vertinti savo auginamus vaikus. Tik nesakykit, kad sirdziai neisakysi - juk gamta turetu buti pasitvarkius taip, kad islikimo instinktas (t.y. palikuoniu ispuoselejimas nepriklausomai nuo ju kraujo rysio) butu stipriausias.

Beje, suprantu, kad mociutes, aukles ir kiti globejai gal ir naturaliai issirenka savo favoritus. Bet tevai…

savo vaiku dar neturiu, tad galiu pasidalint tik patirtim ish ‘vaiko’ puses Šypsena
Mes sheimoj esam tryse, as jauniausia, tad pradzioj taip, man tekdavo daugiau demesio, taciau broliai pamirstami nebudavo. O veliau Ne Cha cha
Ir dabar ne vienas nejauciam, kad kazhkuris butume ishskirtinis. Ir pretenziju jokiu neturim Cha cha

Po sios temos vyras pazadejo abu vaikus vienodai myleti. Sake, kad didziajam sakydavo, kad ji vieninteli myli, todel, kad mazius nieko nesupranta. Itikinau, kad ir 9 men vaikui negalima sakyt, kad jo broli labiau myli. Tikiuosi, kad sios diskusijos mano seimoje nebereikes kartotiŠypsena

Nu as apspangus is nuostabos sita tema beskaitydama! net neisivaizdavau, kad tevai gali vaikus skirtingai mylet! Apakęs nu tiesa, as vienturte seimoj, o savu neturiu darLiūdna Tiesa, mano mociute tikrai labiau myli savo sunu, kuris pas ja menesiais nesirodo ir ja ja nesirupina, negu dukra, kuri jai atiduoda visa rupesti, sveikata ir t.t. cia kiba sunaus paklydelio istorija… maniau cia isimtis, na labai labai retas atvejis! O pasirodo… visur tas pats! ne duok Dieve, kad as savo vaikus myleciau skirtingai! fui! NeLiūdna

Jokiu budu ne . Na mes gi tolerantiski zmones.
Siek tiek teisybes : antras vaikas seimoje , dar vienas mazylis .
Jam gamta padeda o gyvenimas skriaudzia , reikia ieskot savo nisos nes vyresnis jau dali uzemes. Kaip yra nelengva ka tik gimusiam prisitaikyt prie paliktos erdves(vyresnio). Stai i pagalba ateina gamta mazesnius nori nenori labiau myli stengiesi jam padet nelengvam kely,bet tuo metu vyresnis negauna palaikymo prasideda pykciai ir jeigu laiku nesustojus … ir t.t
Vyresniam kitaip Kol vienas viskas vienam ir … atsiranda mazesnis reik dalintis ir …
Bet mes juk zmones turim smeeegeneliu . Turim suprast , pastebet ir ivertintint vaiku pastangas TaipNeTaipNeTaip. Na ganu gale mes patys buvom tokie . Kaip gerai kai vaikus ivertina, pagiria tevai o ne kas kitas.
Deja matom visai kitus reiskinius (ir kur tos smegeneles)Aš nekaltas
____Kietas

Nizinau, man tai nesuprantama, niekad tokiu minciu net neatejo, kazkas tai nepaaiskinamoApakęs

ir kas tada
Kietas