ar galima pateisinti vedusius turincius meluze(i)

Palaukit, palaukit… Kiek suprantu, visi cia kalba apie ta, kuris nuklydo. Pateisinti - nepateisinti? Kazkada ir as galvojau, kad niekada nepateisinciau zmonos neistikimybes. Bet kodel ji butu neistikima? Greiciausiai todel, kad jai kazko truksta. Taigi, darykime taip, kad partneriui nieko netruktu, gal tai pades issaugoti istikimybe?

Nepateisinu nuklydimo tada, kai tas "nuklydimas’ pastovus, kaip jau kazhkas ir rashe, shalia sheimos ilga laika yra “trechias”. Nu nepriimta pas mus gyventi poligamishkai Šypsena Tokiu atveju reik apsispresti ir pasirinkti viena Vyrai arba Moterys.Aš nekaltas

pateisinti, nepateisinti?.. ka cia svarstyti…
tiesiog toks gyvenimas…
vieni visa amzeli nugyvena ir niekur na liewo nevaiksto…
o kiti kitaip gyventi tiesiog nemoka… arba kazko seimoje truksta…
as manau kiekvienas gyvena kaip jam iseina…

Na, nezinau, jei zmogelis viena karta pazadejo myleti „ir skausme, ir varge iki grabo lentos“, tai manyciau, kad ir turetu teseti, arba skirtis. Kas bus, jei mes visi viens kitam ka nors pazadam – ir netesim – ir taip visada. Ar butu gera? Taigi, o jei nesi tikras – nesituok.

aukso zhodzhiai… nei pridesi, nei atimsi Šypsena bent jau man… Aš nekaltas

Sakyciau buna visko - ir esu linkes pritarti tiems, auksciau pasisakiusiems, kurie “nemato nieko blogo” retai ivykstanciuose nukrypimuose…
pvz is gyvenimo: ten kur siuo metu gyvenu, uz sienos yra 3 kmb. butas su bendra virtuve (2+1). tam vienam kambaryje gyvena merguzele su kokiu 4-5 metu bambliu, vyras Amerikoj pinigus kala… Na o ji - kas vakaras parvezama vieno, miega ir … kito, o ryte atvaziuoja i darba isvezti 3… Nusispjaut man i tuos paubavimus ir neva orgazmu kliedesius (girdisi - miegu prie atidaro balkono) - bet ka tas vaikas mato? Piktas

Manau tai Hamletiskas klausimasŠypsena Buti ar nebuti? Tureti ar netureti? Smerkti ar girti… ech… kaip gera butu kad gyvenime galetumei viska sudelioti i lentyneles : desineje teisingas gyvenimas, kaireje neteisingi veiksmai…
O ka daryti moteriskei kurios vyras impotentas? Siaip kaip zmogus nuostabus ir jo negalia susijusi su liga?
Ka daryti vyrui kurio temperamentas ryskiai nesutinka su zmonos? O seimoje auga 3 mazyliai ?
Siaip manau kad trecias asmuo seimoje visada atnesa santykiu itempima mela ir anksciau ar veliau yla islenda is maiso. Jei imanoma reiketu ieskoti kompromiso o ne ieskoti problemu sprendima per pasalinius asmenis t.y. meiluzius.

tikrai ne,matyt kazkas yra negerai seimoje, atsalo santykiai,kokie konfliktai ar panasiai…eikia savo problemas ispresti,istaisyti Aš nekaltas