ar galima pateisinti shaipymasi?

Jei ant jusu "waziuoja", atsakykit tuo paciu,nes tas kuris tyli,buna uzdooxintas…

…jo menu ta nabaga…
jo,ash ir uz tai,kad netyleti ir tiem visiem parodytiCha cha

Dark_Soul o as isdristum uztarti ta, is kurio saiposi? dazniausiai visi uzjaucia, bet tyli Nežinau

yra tokiu, kurie verti "lipimo ant galvos"… taip kad ne visada shaipymasis yra nepateisinamas

hmr…
cia tai geraz kl…
shiaip daznai ash elgiuosi shlykshciai…nez zwengiu ish tu bajeriu…
bet esu ne karta apgynusi zmogu…
bet blogai kad ginu tik drauguz…
manau reiktu ir kituz…bet kazkaip…nesiweliu i ta…

Ja

ja ja…

Nekaltas nu nzn… as tai klasioke tokia turejau is kurios tyciojosi… o ji mano drauge gan gera buvo… tai as bandydavau ja uzstot… nzn… kakzaip pavykdavo…gal tiesiog klasiokai nenoredavo su manim pyktis…Nekaltas

bet siaip manau kad pagal situacija… kartais gal ir patylet geriau… kai pvz gatvej kokie skustagalviai saipos Nežinau kartais atsikirst… o kartais pasijuokt…
siaip negaliu pakest kai is ko nors saipos Piktas ir pati tada retai nutyliu, kai matau kad zmogus is kurio saiposi negali atsikirst… deja, toli grazu ne visada man tai iseina i gera Nežinau

geriausia i visokius uzkabinetojus (gezu gimines) nekreipti demesioTaip

joa,ash ir tokia klasioke turejau…
tai ir wiena karta nerwai neatlaike ir ishsakiau wiska klasiokamz…
jie ir nenorejo man prieshgyniauti ir trumpam nutilo…
betKanda
paskui wel po truputi pradejo waryti ant toz nabagez…
nez ji tyledawo wisada…

Nepatyriau to kad ish manes shajpytusi Ne Tai yra gerai ir tikiuosi nepatirsiu…Nezhinau ka darychiau Apakęs

**

**

Nu buwo buwo… Bet labai senai ir LABAI retai… Nezinau kazkaip turiu daug draugu ir nieks manes neprawardziuoja nebent jau dazniau draugai uzhpyksta del nieku kaip mano 2 draugai taip “apware” nu bet as ginuosi pati ir padeda draugai… O jei taip ejciau ir saipytusi nuejsiu arba skyciau “ejk nx”

Issisokimai pades ne visuomet. Geriausias budas yra tiesiog nekreipti demesio…nors kai esi 13 - 17 metu tai dazniausiai labai sunku - tai skaudina… tiesiog pries saipantis deretu pirmiausia pagalvoti apie save…nepamirskit - TIE KURIE SAIPOSI IS KITU TIESIOG NETURI KUR SAVE ISREIKSTI< JIE TIESIOG NIEKO VERTI. nors kartais saipymasis yra tiesiog draugiskas - taigi pirmiausia vertetu tai atskirti - as ir pati kartais draugiskai pasiepiu blogas draugu savybes Mirkt))

nu ziurint koks zmogus Cha cha jeij kox sheijp loxas taij aijshku nekreijpt demesio Cha cha Cha chao jeij kas nors rimciau taij tenka bishky nagucius parodyt Cha cha

Juokiasi teisingai,reikia tokius siusti nx…nes ish tylejimo nieko gero ;DDDDDD