ar gali kekses buti geromis zmonomis bei motinomis.

šaunuolis Gerai
protingas požiūris Mirkt

apie tokius slykstynes isvis tyliuVeee

kazkokia ne tokia diskusija kaip kaspinuotis n orejoNe, as kalbejau apie paleistuves, o ne apie prostitutesNe

Irgi girdejau Šypsena

negali ir nenori. kiek bendravau su keksemis, tai visos stato vyrams ragus. nes kekse tai gyvenimo budas.jai paciai patinka tokiai buti. tai ji niekada nepasikeis, nebent apsimes gera

aukso zodziaiGerai

as ir norejau paklausti, kad pirma reiktu tiksliau apibrezti zodi "kekse". isaiskinti kokia prasme ta moteris taip turetu vadintis.

Deja, ale tikrai ne visos dirba todėl, kad neturi kito darbo. Daug tuo užsiima dėl lengvesnių pinigų…, nors ne visad jie lengvi būna…

kodel gi ne…

Ne

Kada moteris vadinama kese? Tarkim mano vienos drauges vyras pasake kad ja istrauke is keksystes - nors ji viso labo yra turejusi 3 vyrus… tai ar cia jau kekse? jei taip tai tokios ne tik gali bet ir yra geros zmonos ir geros motinos, yra geros zmonos net ir daug daugiau vyru turejusios… taigi Kaspinuoti, apibresk, kas tavo akimis yra -KEKSE

Nemaniau, kad cia tiek naiviu zmoniu.

ir baigia kur tokios darbininkesBlogai

apibreziu, kekse - tai paleistuve, labai daznai keicianti partnerius mergina, kuri gulasi i lova be meiles ar jausmu

daug vyru yra tokiu, tik dauguma is ju skaito save labai gerais vyrais ir tevais, mat leidzia savo pareigu, arba bent jau tokias zada tapti

nemanau, kad toki gyvenimo buda gyvenant galima but gera zmona ir motina, bet manau, kad kiekviena ex kekse gali tapt gera zmona ir motina, zinoma jei sutinka sau tinkama vyra ir daugiau nebesiblasko.

Man tai idomu siaip pasidare,o vyrai,kurie be jausmu dulkina kiekviena vakara vis kita,gali but gerais vyrais,tevais?Kodel visa laika vis moterys kekses?O ar jos butu kekses,jeigu nebutu lengvai prieinamu vyru?
Beje,kiekviena kekse gali tapt gera motina ar zmona.Svarbiausia,kad ji pati to noretu Taip

taip tikrai gali buti, jei pati nores…

as. tokius istvirkelius laikau keks4ninkais,kurie niekuo negeresni uz tas su kuriomis tie linksminasi

Na va už mane atsakė.Angelas

Jos ir yra geros zmonos,nes vyrai labiau tokias myli…