ar esate sapnave,kad mirstate?

sapnavau gal pries koki menesi ir labai tikroviskai. visu smulkmenu nepasakosiu bet zodziu as begau i kalna o i mane leke bomba galvojau kad as issigelbesiu bet deje pataike tiesiai tiesiai i mane tada kelias sekundes nieko nebuvo a po to bijojau pajudet ar atsimerkt ir vis galvojau as miriau ar nelabai Šypsena veliau visa diena kaip koks trulo parpistas buvau…

Nu dar nesapnavau nieko panasaus. Bet noreciau isbandit kas tai yra, ne taip kad verkciau kruvinom asarom brrr…, bet seip kaip nors grazei numirti, ant kokios merginos ranku Cha cha Gal jei pagalvojau apie tai, tai prisisapnos sianakt Cha cha

tajp,
ankceu sapnuodawau ir zinodawau kad sapnuodawau tai specelei sokdawau ar lyzdawau po mashina…ir keistas tox jausmas…
ir pawirzdawau upeliu kokiu nors Baisu
paciam net keista
Nekaltas

viena karta sapnavau kaip mane tie vaiduokliu medziotojai is filmuko nuzude,o kita karta kaip nuo savo namo nusokau ir issiteskiauNekaltas

as tikrai to nesapnavau ar bent jau to neprisimenu,ir tikrai nenoreciau to sapnuoti,nes man kai kurie sapnai issipildo…Taip

kazkada sapnavau, kad begu begu kazkokiu tiltu i kalna kazkoki ar kazkas panasiai, kai staiga tiltas iluzo ir nuskriejau zemyn ir po to kaip kaliausiai i zeme, tai tik dalimis issilaksciauMirkt po to pora sekundziu tamsu buvo, o po to atsimerkiauŠypsena nezinau kaip jus, bet as visada zinau miegodamas kad sapnuoju, todel galiu daryti visokiausius kvailus dalykusŠypsena

Jap… Arba kas nors uzsimaugiau ar gyvates sugelia… Ir kartojasi paeiliui jie. Nervina… Siek tiek daugiau nei nervina, bet tiek to…

Jop, sapnavau kad ikritau i bedugne ir istiskau kaip pomidoras Baisu Tada buvo baisu, o dabar juokinga Taip Laimingas

oj nesapnavau ir nei kiek nenoriu Liežuvis Šypsena

Ne, nesapnavau ir kazkaip pasiskaicius nebe labai norisi Pavargęs

nea…Ne

ir as nea…

Kad mirshtu sapnaves neesu, tachiau ne karta esu sapnaves, kad krentu idh labai didelio aukshchio y paprasta zheme - betona, dirva, asfalta… Tiesa, kuo tai baigdavosi neatsimenu. Nors sapnuoti kad krenti, garbes zhodis, tikrai vezha…Mirkt

Nesapnavau Ne…butu idomu,jeigu nealbai baisuTaip,o jeigu su visokiom kruvinom asarom,taj ne gal…aciu…Ne~

tikrai nesapnavauNeLiežuvis

Niu kaip matau jus retokai tokius sapnus sapnuojat, o as deja labaj daznaiLiūdnas Niu zodziu, bet dazniausiai kai jau turiu mirti imu ir pabundu (daznai labai sapnuoju kad virs manes uzsimoja kirviu ir jau kerta ir tada pasoku is sapno, arba sapnavau, kad i mane sauna ir vos tik kulka prie pat priskrieja as ir vel pabundu) Bet buvo ir pora tokiu klaikiu sapnu, kad mane bado peiliu, visa pjausto ir as ta skausma netgi jauciau, stengiausi rekti ir pabusti, bet kad ir kaip bandziau niekaip nepavyko… Pabudau tik tada kai susapnavau kaip as (dvasia) pakylu i dangu nuosubadyto kuno… Buvo klaiku ŽliumbiaŽliumbia

nu Indre pas tave ir temos…xe geriau nesumastytum…as senakt kai tu miegosi tave pro langa ismesiu Šypsena gal kosmarai nesisapnuos :stuck_out_tongue: bus kaip viliot Dariu :stuck_out_tongue:

pabandyk tiktai…ziek kad rusi nemiegotum

apie kritima psichologai sako,jog tai vienas is brendimo pozymiu Cha cha

o kad mirshtu dar nesapnavau…nu sapnavau,kad trenkiuos su galva i siena ir tuo momentu atsibudau…nznau… Nekaltas