ar esate patenkinti sawo gywenimu?

kolkas ne!!!

negaliu sakyt kad esu visiskai patenkintas, bet butu geda ir skustis, ne taip jau blogai…Šypsena

Neturiu teises kuom nors skustis.

Beveik nieko netruksta Laimingas
(nu 1 dalyko truksta)

Net nezinau kai kada jauciuosi labai laiminga bet mazai kada bent paskutiniu laiku… o seip man netruksta lyg ir nieko nei rubu nei meiles tik siek tiek draugu nes del vaikino savo ju beveik nebeturiu Liūdnas bet kartais tai i nauda Šypsena

siuo metu nelabai esu patenkinta, taciau negaliu sakyt jog gyvenimas visiskai blogas nes meluociau Šypsena

Visai nepatenkintas gyvenimu Ne iki pilnos laimes truksta gal tik Meiles kuri butu istikima Taip

seip tai patenkinta tik truksla zmogausVyraskuris labai mane myletuSudužusi širdis

patenkinta Mirkt

Patikek ne! Kanda Nors pala, gal ne tajp… Gywenimu esu patenkintas, sawimi - NEEE!!! KandaPavargęsNežinau

Niu nemanau,kad yra tokiu zmoniu, kurie absoliuciai 100% visada patenkinti sawo gyvenimu…nors gal ir buna isimciu…Nekaltas
O siaip…nesu patenkinta…kokia nors smulkmenele visalaik man maiso, ar truksta kazko,ar dar kazikas negerai bunaCha cha o jei viskas buna gerai,tadu susikuriu kanors negeroCha cha

kai kada buni patenkintas kai kada ne priklauso nuo situacijosMirkt

tiurbut jio Šypsena

daugiau ar mazhiau, bet visaj normalei…

ne 100tu %…

mm…nzn Šypsena

siaip tai butu sunkoka dabar pasakyti… jei buciau to paklausta bent pries savaite tikriausiai buciau pasakius kad kuo zmogus maziau turi tuo maziau jam ir reikia… ir kad as galiu buti laiminga ir turedama tai ka turiu… taciau dabar sis ta pasikeite… suzinojau tai kas sukele man dideli nerima del vieno man brangaus zmogaus ir as labai noreciau ka jam viskas butu gerai… tada tikrai buciau daug labiau patenkinta gyvenimu…

Siuo metu jis Siaubingas Apakęs Piktas Žliumbia