Ar esate LIETUVOS patriotai?(klausimas tik LIETUVIAMS!!)

myliu LT,bet nesu patriote.

remiantis Zyklon B, as patrioteCha cha

tamsta kaip visada parasai visa tiesa, nei prisdesi, nei atimsi… Cha chaGerai

atsakymas i temos klausima: taip, kitaip ir buti negali!

Na net nezinau, gal ir esu patriote, o gal ir ne…Nežinau reikia pagalvoti…Cha cha

abejojancius kvieciu apsilankyti http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary/117214-=(2663160
9

gal pakeisite savo nuomone…

/Patriotizmas – tai meilės savo kraštui, savo bendrapiliečiams ir tėvynainiams bei valstybinės sąmonės visuma.
Vat taip.
sakyceu taip : Patriotizmas – tai meilės savo shalies krepshinio ringtinei, savo bendraminchiams ir tėvynainiams bei valstybinės krepshinio ringtines visumai.
Vat taip.

Neesu per daug didele patriote… Kazkaip… Nekaltas

ESUAlusAlusAlus
pagal Zyklon B priklausau 3 kategorijaiGeraiGeraiGeraiir aisq myliu savo Tevyne visais atzvilgiais:jos kalba,kultura,paprocius ir…joje gyvenancias grazias lietuvaitesCha cha

Man tai kashkaip px tas patriotizmas ir t.t Cha cha

AS ESU LIETUVIS ir tou didziuojuosi. as is dalies pateisinus tuos pacius skinus ir esu jiems prijauciantis. tai va chebra nevarykit ant lietuvos kai patys jooje gyvenat, nes tada jus netik ne patriotai, bet ir patys didziausi bomzai

Nu as esu tikras patriotasCha cha atiduociau savo gyvybe uz musu brangia lietuveleCha cha

Galbut Nekaltas

na seip is esmes nesu labai didelis, bet kai kyla gresme Lietuvos orumui, pakankamai arsiai ginu Lietuvos garbe Cha cha

MES EINAM UZ TEVYNE IR TRAUKIAM SUTARTINE! Cha chaCha chaCha cha

Esu grynas lietuvis, esu didelis patriotas, turiu savas idėjas, savo ideologiją, pabandysiu šiek tiek ją apibūdinti:

  • Patriotas, tai žmogus mylintis savo šalį, jos istoriją ir norintis būti tos šalies istorijos dalimi.
  • Mylint šalį nebūtina visiems skelbtis jog esi didelis patriotas ir tuo dažnai girtis, mat viskas turi būti laiku ir savo vietoje, patriotas niekada negali leisti kitiems(ypač kitataučiams) įžeidinėti jo šalį, jei taip atsitinka, įžeidėjas turi patirtį per amžius tvirtą lietuvio rankąGeraiBaisu
  • Mokslas užsienyje yra gerai, stažuotės taipogi, bet gyvenimas - NE, nebent mokslo ar darbo tikslais. Jei gyvenama tik tam, kad nebūti šalyje - nesi patriotas, šalis tau yra niekas, myli šalį - baigęs mokslus gyveni joje.
    Tai va - esu patriotas, myliu savo šalį, nemėgstu išdavikų. Tai tiek vatMirkt

atkapstei tokia sena mano tema!!!

patriotas [gr. patriotes - tautietis, tėvynainis]
žmogus, atsidavęs savo tautai, tėvynei, pasiryžęs savo interesus paaukoti jos labui.

patriotizmas [pranc. patriotisme < gr. patria - tėvynė]
tėvynės, meilė, atsidavimas savo tautai.

As Myliu Lietuva…

Mjau… Žvaigždė

o as myliu visas kurios myli Lietuva!Cha cha

kaip imanoma nemyleti tevynes?!

Patriotas- milintis savo saly. stengiantis kad jame butu daugiau gerio Šypsena
TAIP ESU Taip