Ar esate ka nors laimeje loterijoje?

agha, 2 majkes, kilimeli pelei ir nebeprisimenuCha cha

Mano brolis buvo kazkokiam renginy ir paprikolu uz 1lt nupirko bilieta su skaiciuku.Ir veliau trauke ir istaruke jo humeri.Tai jis laimejo griline pilna prikimsta leduCha cha O pati esu laimejusi daugiausia 2LT…ir va dar uzvakar 2tra TVIX’a Laimingas

aha,10lt…

nu nelabaij…mano didziasias laimejimas buvo kai anksciau zaisdavau TELELOTO taij laimejau 10lt.oij buvo ivykiszzCha cha

As - ne… Liūdnas

nieko …aj kazkada apie 10 litu is teleloto lajmejau Cha cha

Na ziuriu kitiem tai visai nesiseka loterijoseŠypsena
Aciu dievui man sekasi…
Esu laimejusi priza verta ne vieno tukstantcio lituŠypsena ir siaip esu visokiu laimejus:100;60 ir t.t.Šypsena
Ziuriu as visai laimingas zmogus sioj srity Laimingas

1000000 Cha cha

karta laimejau 76lt

didziausias laimejimas 4 lt. telelotoLiūdnas

neteko…ir siaip loterijose nedalyvauju, nes man tai totali nesamone…Blogai

50ctŠypsena o jej rimtaj tej kazkaiek tej kartu esu lajmejus,bet daba neacimenu.bet sejp tej mano ranka nelajmingaŠypsena retaj kasda lajmiuŠypsena niu bet kajp sakoma kam nesiseka kortose,sekasi mejlejeŠypsena Apkabinimas

Jooooooo esu laimejusi gal daugiausia kokius 9 Lt, va mano pusbroliukas laimejo kelione su extra ir Fumito is takesi pilies kelione i Japonija TūsasTūsasTūsas as visiskai rimtai, nu ir sekasi zmogeliukui ane? Gerai

Kazhkada 2Lt laimejau…Liežuvis Cha cha

jo esu laimejas dvi utenos taures 0.33l ir vos i galva negavau , bet tauriu neatidaviau TaipTaip

kažkada teleloto laimėjau 50lt o didžiausias laimėjimas Juokiasi