Ar esate buve RC apdovanojimuose?

Geirua neik… Pavargęs

man rodos tiek pat ar panasiai kainavo, nebeatsimenu. bet siemet tikrai tada neisiu jei jokios grupes nera NeNeNe nes buvo verta tik del eifel 65 eiti uzpernai ar kada cia, o siaip tai tikrai neverta…

Nebuvau ir neisiu Cha cha

buwow anays metais… zhewrej nepatyko BaisuVeee elektra dingsta, kolonke wiena sudege Juokiasi
ir shejp nejchew… weltuj praleisti $$… jei kas bilieta nupirktu… tei turboot (bet dar pagalwochew gal yr qr gerew praleist laika) ejchew… Drovus

Popsas uzkniso juodai Blogai

niekada nebuwau ir niekada neisiu…Nekaltas… prisigerusiu forsu ir pagrinde12meciu 13meciu mase…Veee

bet tai kaip jie gali steigti "neformato" apdowanojima, jeigu pagal juos pacius "neformatas" yra muzika, kurios per radija negroja…Nekaltas

matau liaudis tikrai optimistiskai nusiteikus apdovanomiju atzvilgiuCha cha gal padarys kadanors rc is to isvadas ir normalesnius koncertus prades organizuot?Nekaltas

nebuvau ir nejsiu Šypsena

jei tik galeciau, tikrai viena karta nueiciau

nea…Ne

nea… kazkada pirmi koncertai buvo geri, o veliau… kuo toliau, tuo prasciau… Ne neverta, mano manymu, nes tos pacios grupes kartais ir per kitus koncertus geriau pasirodo… Taip

esu buvus,taciau siais metais turbut neisiu.Siaip renginys gal ir neblogas

Ne nebuvau,bet seis metais vaziuosiuTaip

http://www.ore.lt/rc_awards.html

paskaitykit, galbut noras praeis eit, senai bet nemanau kad kas nors pasikeite…

winampas groja geresni muzona, bspleiris rodo papus stambesniu planu

o kana tikrai mazesne, nei 30lt

ten susirenka 12meciai arba daug vyresni intelekto nesuzaloti veidai, ritmingai judantys (nes girti) pagal mango, bavarija,pikaso ir blondine geltona. aisku,kaip ir visur yra issimciu. bet geriau viena karta pamatyti, nei 100kartu isgirstiMirkt sekmes!FlirtasGirtas

Nebuvau ir neeisiu Liežuvis

Nejau ir neisiuTaipVeeeVeeeVeee

Taip, buvau 1998… Dabar jau per senas tokiems renginiams.