Ar esat alergiski?

bet ir labai juokingai jusu zinute skamba noreciau pasakyti. ir noreciau kad atsakytum sau i viena klausima. Kai esi alkana ir sedi valgyt pavalgai nesvarbu ar tai pusryciai ar pietus, jau po pirmo kasnio jauti kad pavalgius esi ar po tam tikro laiko, turbut sutiksi kad po kurio laiko kai pirmosios medziagos maisto pasiekia reikiamas lasteles. lygiai tas pats liga susiformuoja per eile metu tik islenda i pavirsiu jau tam tikroje formoje, ir durnyste yra sakyti kad butent siais metais prasidejo.

na tai konkreciau parasyk, informacija niekad nemaiso. kokios salys vartoja ar turi patentu kokie tyrimai atliekami pries ateinant iki vartotojo, kokiu budu tiesiogiai galiam gauti ar Kaip iki

taip Žliumbiavasara zholem (ne visom), zhiema shalchiui ir dregmei Pavargęs Nežinau rankas beria Nustebęs o nuo maisto buna kad veida paberia… ir dar barzda labai jautri, jei draugas pasitrina su savo barzdele tai ir ja ishberia Liūdnas

turiu shienlige ir… kas keisciausia, padeda tik tavegilas, o brangus antialerginiai vaistai visishkai neveikia manes Nekaltaskazkas fenomenalaus Šypsena

Esu alergiška medui Veee

man alergija dazniau pasireishkia pavasary…ypac kai topoliai zydet pradeda Pavargęs seip ishsityrusi nesu, bet tixliai zinau kad man lengva sienliges forma Nežinau daznai pavasary-vasara vajkshtau lyg apsiverkus, sloguoju, chiaudau…tai nera malonu Ne o ziema kovoju su visokiais kvepalais…ir jiems esu alergishka Žliumbia gerai kad ne visiems Laimingas paaieskojus atrandu tokius svelnesnius kuriems nesu alergishka Laimingas

As tai turbut absoliuciai viskam! Žliumbia Visiems vaisiams tai tikrai! O apie saldumynus net kalbet neverta! Nežinau

Esu… Vaisinei arbataj, kaj kuriems wajsiams, daugumaj limonadu ( Cha cha), ampicilino grupes waistams, wisokiems ACC, pudraj Cha cha(nu taj wejduj) tai nuo jos wisas veidas uzhtino ir toks raudonas raudonas buwo Pavargęs o shiaip nuo tu limonadu,arbatu,vaistu tai uzhtinsta akys zhiauriai ir bishky ishberia Pavargęsatrodo,kad wiskas, bet trbt dar kazhka pamirshau paminet ;D Nekaltas____________________________ dar prisiminiau;D Bichiu pikiui Pavargęs(pradeda dusint Pavargęs), dulkems (chiaudeju…)

Taip tikrai esu…o taip noreciau tureti koki gyvuna…

ne, kazkaip nei sunim nei katem, nei jokiom ziedadulke alergija kokl kas nepasireishke, reik tiketis, kad ir nepasireksh

as tai alergiska medui…

Esu rutom alergishka Cha cha o daugiau kaip ir nzn Nekaltas

Man pasiseke, as niekam nealergiska Cha cha

A zinot kam as alergiska?ogi vitaminui B, antibiotikams, salciui, vandentiekio vandeniui(prausiuos ramuneliu arbata Žliumbia, nes jei pasiprausiu bent kelias dienas is eiles su vandentiekio- nusauseja oda kaip zeme po sausros ir ismeta raudonom demem… ),zuviai ir apskritai reaguoja i visokias aplinkos reeakcijas- kai per daug salta, kai per daug karsta…vasara maziau buna su alergija problema- nes saulute isgydo…o ziema tai neklauskit- padeda kvarco lempa, bet reikia daug selnksciu praminti ligonineje, kol issikovosiu prie jos pasedeti. Man alergija yra nuo pat gimimo…patys gydytojai nenustate nuo ko …va nesenai atsirado ir vel visokiai paraudimai ir lyg kokie zvynai ant veido, neizejimas viso kuno…aisku vel nueinu pas odos gydytoja - ji man israso exsipial - nuo kurio pasidaro dar blogiau oda ir vel viskas s… Piktas tik va nesenai susidomejau gydytoja kuri tikrina zmogaus sveikata ant kompiuterio su tokiu aparaciuku pirmiau iesko refleksu ant koju ir ant ranku, paskui ta kompo programa nustato…kokios problemos organizme ir ji paskui paskiria gydyma…tai vat ji nustate kad man yra problema su virskinimu - t.y. padetis tragiska bus jei jei nevaldoma ir paskyre gydyma is vidaus…dar 2 men tesigydau…bet jauciu paastrejima odos…kuris manau turi praeiti kai baigsis gydymas…bet net nezinau ka kol kas det ant veido kol tas gydymo procesas eina- kad butu veiksminga ir kad panaikintu paraudima, deginima veido ir niezejima +sausejima… Žliumbia Žliumbia Žliumbia

alergiją man labai sumažino ir net beveik išnaikino žarnyno valymas.

O mergoms?

Neelergiska as esu,tfu tfu tfu. Bewt mano brolis alergiskas greipfurtams,ot vargselis sakau. Mano draugei nuo pomidoru ir apelsinu !!! tinsta rankos… Uzjauciu alergiskus zmones…

wica aciu uz paguoda…nuo visiskos depresukos gelbsti viltis kada nors pasveikti, padedant zarnyno valymui Šypsena

siaip anksciau nebuwau lyg ir niekam alergiska Nekaltasbet wa jau kokie pora metu,pastebiu,kad alergija atsiranda nuo astriu kwapu Pavargęs

labas, turiu pazystama daktare kuri manau tau galetu padet. mano tel 865388485 email [email protected] esu labai uzimtas tad atsakymo gali is manes truputeli palaukt. pranesk kaip galiu su tavim susisiekt. IKI