ar ejot shiand.i shulia,a????juk taijp shalta!!!!

Ash tai i mokykla nuejau…Atejo beveik puse klases.LiūdnasBet mes shia bedagreit ishsprendem!Visi nusimuilino…Tik du nuejo ir vis tiek buvo atleistiLiežuvis O ash pasedejau informatikos pamokose prie kompo…

nejau nes ir einant labai salta butu ir sulej … br…

As ejau, nes pas mus Klaipedoje nera taip salta Šypsena O uztat ryt bus sutrumpintos pamokos… bet gaila, kad nera taip salta kaip pvz kokiam Vilniuje Šypsena Tai tikraij neiciau i sule, o tik miegociau Cha cha

Žvaigždė

as tai ejau,nors ir saltaNustebęsNežinau

as ejau nes reikejo atsiskaityt viena dalyka,paskui per daug uzsikrauna darbuLiūdnasbet is kitu pamoku visus paleido,nes labai jau musu mazai buvo…gaila tik kad man tolokai iki tos mokyklos vaziuot,uzsalt galima

As ir nejau nes buvo -27 Laimingas

Sendien i sule nejau bet rytoi jau eisiu Žliumbia

as va neseniai grizau… buvom klaseje 5… tai siek tiek pabazarinom, pasilinksminom ir isvarem namo… grazu ziuret kaip 8 ryto mokykla masiskai tusteja… visai mokyklai nebuvo pamoku… Cha chaLaimingas

jo, buvau. gailiuosi. atejom beveik puse klases(10 zmoniu)… gerai bent jau,kad pamokos buvo sutrumpintos… is ryto tevas nuveze, o pareit buvo gan linksma… vejas ledinis… zodziu pautus gali nusalt (o cia jau butu negerai…)

Aishq kad nejau Liežuvis klasiokai sake kad buvo puse klasesLaimingas

blemba nuejau o ten neioliedzia!Baisusakau mokytis noriu o jie sako salta ir pamoku nebus, nu sakau ir geraiŠypsenaCha chaCha cha

niu mes kadangi jau esam protingi abiturientai, tai net su ugnim is mokyklos musu neisprasytuCha cha
siaip ar taip, siandien nebuvo 2 dvyliktu klasiu - niu ir lochai, taigi kai ateisi egzus laikyt, nepasakysi, kad tos temos Nežinau, nes i mokykla nejau del per didelio salcioJuokiasiLiežuvis

Neejau Šypsena

nejau pas mus fizikos kabe tai 12 silumos nors palyginus su kitom tai ten dar pakenciama

ejau Nežinau nes buvo tik 21 lajpsnis Veee

ejau ir ash Veee nors buvo tik 5 pam visiems…o man dar tris langai Nežinau
tei ishvis…ant ledo likau PavargęsKanda

niu jau tikrai sikniai Kanda
vaijkui mokytis neleido Kiaulė Cha chaJuokiasi

buvau shuliojTaip
As labai pavyzdinga …Angelas
Atsedejau 2 pamokas ir isvariau namo,nes mokykloj labai salta.Mokiniu beveik nebuvo, mokytojos sedejo tustiuose arba vos su keliais mokiniais kabinetuose.Visos n raides bus pateisntos, nes labai salta, todel jei saltis siekia 24-25 laipsnius, galit sau ramiai snausti lovyteseLaimingas

jums gerai o as nuejau pavyzdingai be manes atejo dar 13(jeigu idomu musu klaseje 27)ir vistiek pamokos nesutrumpejo nei 5 minutemŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia buvo visosŽliumbiaŽliumbia

as ejauCha cha