Ar einate i baznycia ?

ko tu esi nusistates pries baznycia…as pavizdzui neeinu i baznycia kiekviena sekmadieni retkarciais tik ten nuejnu …nes isties ten gali sietiek susikaupti jei buna sunku ypac man padejo kai mire mano sese…

ot ple, bedieve! sekmadieniais i baznycia nevaiksto! Kandabtw, jumis kiba ir mokykla nevaiksto? o tai ziu kazkaip biski negromotnai rasot… Pavargęs

as apskritai labai nusistates pries katoliku tikejima Mirktpries visa jo plitimo istorija…visus karus suristus su tuo…ai karoc…nebenoriu kartotis… ir katolikai…patys kai zmones kazkokie savotiski…tipo gerieciai…o istikruju tolerancijos ne laso etc…gyvenantys pagal savo religines dogmas…fanatikai blemba Nekaltas

ir dar visi kunigeliai viens kita pro sikna **** ir viens kitam bibius ciulpia vo… Juokiasi

niu ziurint ka tu laikai bedieve…ir isvis dauguma paklaustum ar yra dievas daug kas tom abejoje nes nieks nera jo mates…bet visdelto tai mes ji tikime… o jei ne ji tai kazka kita

su tokias kaip tu nera ka kalbeti …

tuoj ateis SATAN KLAUSAS su dovaneliu maisu Juokiasi

aha, su odinem kelnem, juoda barzda ir tokiu fainu, guminiu maisu (su dovanelem, ple Pavargęs)

Aš einu. Butinai einu.

niekada neinu

mm…nu chiooju rejketu…biat taj kashkajp nlb ash tian ajnu… Nežinau~ Nekaltas~

Ne

Ne.neinu.nesu labai tikinti

neeinu Ne

ne

ne Ne

Ne

Neinu tada kai yra pareiga. Pvz tik per kaledas ir per kucias… Einu tada kada noriu… Kada jauciu, kad noriu ramiai pabuti… Pvz buvau vakar, ir taip netycia isejo ir siandien nueit :]

xex…baznycia Cha cha buvau gal ten pries 3 metus…jeigu ne daugiau Šypsena

einu tik kaip i architekturini paminkla_ bet ne i maldos namus