Ar dažnai vedat savo šunį pasivaikščioti, kai nutirpsta sniegas?

Man maloniau nuprausti šunį po pasivaikščiojimo, negu balas valyti Cha cha Vakar taip sutapo, kad neskaitant ryto, šunis vedžiau dar tris kartus - ir tris kartus kėliau į vonią, na ir kas Nekaltas

Oj, oj Nekaltas Trumpai apkirpta spanieli valanda prausia valanda Nekaltas Baisu Nu-nu… Ash tyliu Cha cha

Aha Juokiasi lygiai tas pats Tūsas

aš ir šian savo šuni išvedžiau į laiką, bet buvo toks jausmas, kad ne aš ji vedžioju, o jis mane… kaip ėmė bėgt pamatęs kažkokį pudelį, tai vos spėjau kojas perstatinėt… hrrr… Nežinaup.s. na o kaip sniegas ištirpo tai ir pamatėm kas, kur ir kiek padaręs Veee

Su saviskiu i lauka einam 4-5 kartus per diena. IS ju pora kartu buna gana ilgi…su pasivaiksciojimais ir visu kampu/sudynu istyrinejimais Baisu. Maudau 2-3 kartus per menesi, bet jau is didelio reikalo Juokiasi, daznai nuplaunu kojas ir pilva…nu dar Ignoruoju Cha cha

pririšk prie būdos ir tvarka. Kokios dar bėdos? O jei rimtai- nupy-ndėjus merga esi Pavargęs

As savo Westuka pratinu lauke reikaliukus atlikineti…Tai didziaja laiko dali praleidziam out-side. Ir visada grizta purvina - net nepanasu i balta suneli Šypsena Kaskart nuplaunu leteneles, papilve ir snukuti…Jokio vargo - vien malionumas savo maziule rupintis TaipIr jai smagumelis lauke padukti Šypsena

jei pvz sviecia saulute, ar siaip neblogas oras, tai net einam dazniau ir daugiau nei kai buna normalus , neistirpes sniegas Juokiasi Aisq savo baltaji (supraskit po pasivaiksciojimo - pilkaji) paskui reikia is visu jegu grusti i vonia, rankioti jo is vonios “krintancias” kojas (isispiria i vonios krastus - ir nieko neina padaryt Cha cha) Bet ka padarysi, juk pasivaiksciot tai reikia Laimingas, nori to ar nea Cha cha

Vedu visuomet vienodai nepriklausomai nuo oro. Tik kai gražus oras tai dar ilgiau pavaikštau.

As tai vedu kaip visada,taip pat nepriklausomai nuo oro…Kartais braidau po pusnynus,“plaukioju” balose ir zinomu klampoju purvynuose! Ka jau padarysi,o suniui tai vienodai! Taip O kai griztu dar plaunu jam letenas ir valau grindis… Pavargęs Na ka gi einu vesti suni…

Vis tik buvo gerai, kai buvo sniego, daug švariau, o ir šuniui patiko per pusnis šokinėti Šypsena

Mano suneliui tai pirmasis pavasaris, bet as ji ketinu vedzioti kaip ir visa laika- tris-keturis katus per diena, nes juk gamta ji irgi saukia… Mums tai gerai, jis juodas (labradoriukas), tai purvu kaip ir nesimato, o namo grizusi tik nusluostau dregnu ranksluosciu, kad nepriterstu namuose, nes maudyti girdejau kad labai daznai paciam suniui negerai… O maudysimes mes vasara, nes dabar jau esu ji maudzius ir daugiau nenoriu namu uztvindyti !!! Stai teip Šypsena

Pas mane nuosavas kiemas, tai kai mergytes per diena 8 kartus isleidi sysiu ir kiekviena karta jos per darza perlekia Baisu Ir tenka kojytes plauti, nes panagese puse vejos parsinesa Cha cha Dar nei vienas nenumire nuo tiek darbo Kietas Darbas is bezdziones padare zmogu Cha cha

Tai reikia vandens kanalą prie durų iškast, kad grįžtant išsimaudytų Mirkt Cha cha

Nu bet tema kad nesąmoninga. Vakar net nedrįsau skaityti. Py.zdiec. Pradėjo tirpti sniegas, tai mano merga liks neš.ikus ir nem.yžus nes baisu grįžus pilvą ir kojas nuplaut… Visai nebaisu. ir vedu kaip vedusi dar dažniau (nes atostogos ir galiu sau leisti ją dienos metu išvesti, ne tik ryte ir vakare). O grįžusi fyrina į vonia, kur plaunamos kojos, pilvas ir putka Cha chaIr neprieštarauji ji visai. Ir nevadovauju aš jai lauke kad neitų ten ar neliptų ten. Biški kai iš po sniego tie visi š.ūdai išlindo tai pati jau žiūriu kad savo batų nereiktų plauti Cha chaO šuo - jo gi ši.kimo vieta lauke yra o ne kambary… Mama turi anglų kokerį. Zirzia kad ir tas pats, kad parėjusi kai nuprausia dar 5 valandas šuo šlapias būna. Negana to ausys tos nedžiūna ilgiausiai… Nu bet aš ir nesirinkau spanielio dėl jo kailio, ausų ir šiaip aš jo nesirinkau Cha chaTaip kad, kiečiausia dar būtų jei pareikštum, kad dovanoji ar parduodi šunį, NES nesusitvarkai su juo, ir šiaip tingi vedžioti jį į lauką, o grįžusi prausti… Štai kokia ilga kalba išėjo;-)

Kai nutirpsta sniegas, tai kaip tik orai grazus prasideda. Siandien irgi toks grazus oras buvo ir su Dzikute gana toli pasivaiksciojom per visokius purvynus, o pas vokieciu avigani tokia “uzmetanti” eisena (purvasargiu reiketu Cha cha) tai grizo is lauko iki puses purvina ir dar man kelnes aptaske, tik nugara ir virsugalvis svarus buvo like Laimingas. Rytoj vel butinai eisim…

Aš iri taip norėjau pasakyt, bet daug švelniau… Nekaltas Drovus

sorry kad tema nevykusi… tiesiog norejau jusu paklausti…