Ar daznai vaikstote i teatra?

Nebepamenu kajp seniai buvau teatre. Visai netgi norechiau nuaiti. Gal zhinot kiki gera spektakli rodo? Drovus

jei rodo ka nors idomaus ir yra pinigu visada nueinu.Šypsena

Kiekvienais metais per Naujus metus einu.Dar pora kartu einam su klase.

Labai retaiLiežuvisCha cha

Is kur tuApakęs???
Laimingas

buvau tokiam "zorba"labai neblogas
bet jau gan senokai

buvau ir shiandien…Šypsena O kaip kazhkas chia sake,tai Paskutiniai bremeno muzikantaj tikraj nerealus spektaklis…bootinaj eisiu dar karta vasario 14Šypsena Nueikit ir joos…bus vasario 7 8 14 15 ir 28…vln…o shiaip keistuoliai shi spektakli dar ir shiauliuose ir rokishkyje vaidins…tikraj nueikit…Šypsena

p.s.man geriau kkino teatras

Va gerai kad pasakei ka Shiauliuose vaidins - bootinai nueisiu Šypsena

Jau labaj senaj buwau…TaipNekaltas

paskutini karta teatre buvau kai man buvo kokie 8 metai Apakęs siaip dazniau vaikstau i kina, nes teatras manes kazkaip netraukia Mirkt

Kartais neproshal nueit… Bet tokia shwente retai pasitaiko…NekaltasNekaltasNekaltas

Labai senai tas buwo kada ash ejau i spektakly…Cha cha

Va ash 5dieni buvau "triumfaldino arba 2 ponu tarnas". visai geras spektaklis. komedija. kas netingit nueikit (chia aktualiausia Shiauliechiams, kadangi buvau Shaiuliu Dramos teatre). o dar zhadu eit i "padukele dvasia" atrodo taip vadinas. visus kulturingus siauliu bangiecius kvieciu 5dieni 18 val atlekti i dramos teatra Šypsena

na neretai…siaip laiko stoka pas mane…kitaip vaiksciociau dazniau…
o siaip teatras yra labai gerai…teatras,opera atvaizduoja salies kulturini lygi…ir zmogaus isprusima,estetines normas,morale… labai gerbiu teatra…

nedaznai,bet labai noreciau daug dazniauŠypsena…o paskutini karta buvau “Paskutiniai Bremeno Muzikantai”GeraiGeraiTaip

Labai retai, esu maciusi vis kelis spektaklius Taip

siaip buvau labai uzmetusi teatra, nesilankiau gal apie 3 metus, bet vat praita savaitgali nusprendeme nueiti i jaunimo teatra, buvome ir sestadieni ir sekmadieni, paskutinis matytas spektaklis " Istisu dienu ir istisu naktu kronikos" lyg tai taip, tai va, ziauriai patiko, gailiuosi, kad buvau taip ji uzmetus, dabar eisiu kiekviena savaitgli, jei tik rasiu laiko. Su kino teatru net nepalyginsi, juk teatre vaidina gyvai, o be to bilietu kainos beveik vienodos, tad siulau rinktis teatra Šypsena

Teatre paskutiny syki buvau priesh kokius 3 metus.Zhiurejau baleta "Romeo & Dzuljeta" su Egle Shpokaite Laimingas

Hmmmm…paskutini karta teatre buvau pries dvi dienasLaimingasbuvau vaidinime "siu dienu ir naktu kronikos" super vaidimukasCha cha o siaip vaikstau mazdaug kas menesi nors taip stengiuosiNekaltas o jei rinktu pasirinkti teatra ar kina rinkciausi teatra, nes tada zinocaiu nors kad pinigus ne i bala ismecaiu ir li nksma buvoTaip