Ar daznai tekdavo mokykloje gerti?

mokykloje geriau tik viena karta. ir tai ne per pamokas. po pamoku buvo kokia tajs kaledu svente Mirkt tai mes su klase, kad linxmiau butu nutarem truputi ikalti Mirkt . siaip per pamokas tikrai negeriu…nors nepaslaptis…geria pas mus kiti ir pamoku metu Cha cha

as is vis negeriu Graži gerti- negerai… o jei dar per pamokas tai is vis… Cha cha

:):):):):):):):):slight_smile: Klynas shirdim jauchiu kad tu mokaisi OZO vidurineja buvusioje 65 sportineja mokykloje Vilniuje zhinau ir as ta montazhine teko ir man ten gerti karta kai diskona darem o sheip tai kai perejau i tashule 10 klaseja tai tarp pirmo antro trimestro su klasioku gerdavon unreal pirmadioeni pirma antra pamoka pasededavom nes pirma psichologija visai patikdavo antra pamoka tai tardavomes ka gersim aishku ishvada visada ta pati alaus tada iki buvusios sulios eidavom pasiimdavom panu ir pas mane ten prigerdavom kaip reikalas dar pastoviaii tai jau 11 ir 12 klaseja gerdavom prie shulios mishkelyje su shuliokais bet gerai gerdavome pamenu shuliokas kostiuma pragere tiksliau nepamena kur paliko :slight_smile: ech linksmos dienos buvo tip dabar i shule pagerti o pamokose tai gal tik tris kart gatavas sedejau visa laik kashkaip neateidavom iki pamoku Alus visada budavi pakankamai kad iki pamoku nenueiti :slight_smile: beja dar buvo keletas kartu kai einant i shule nesigavo nueiti pakeliui radom gero alaus ir kompanija :slight_smile: bet jei rimtai tai nedarykit taip labi jau sugenda mokymosi pazhangumas:)

Niekad neteko ir tikuosi netex Aš nekaltas Idomu kaip reaguotu tevai suzinoje ir mokytojai ka pasakytu Cha cha

atsimenu kaj per klyfos pamoka gerem , alauas butelis uz bliuzono uzmastyrintas , ir su shiauduku mauki , o shiap taj blenkiek kartu shulej girtas buvau , vienais metai ish vis su draugeliu tradicishkai pries shule po alaus bonka ikaldavom , po to per 1ma ucia miegi…
dabar jau tajp nebebuna…

Siaip mokykloj pamoku metu as niekada nesu gerus, bet kazkada, kai dar musu sulioj vykdavo sokiai , tai savo klasej uzsirakine nerealius tusus darydavom Cha cha

12 klasėj tekdavo dažnokai. GeraiAlus Vieną gražią dieną per didžiąją pertrauką su draugu suvartėm butelį “Stolichnaya” beklausydami naujo Nick Cave And The Bad Seeds albumo ir…sugrįžom į pamoką. Cha cha Anglų ir vokiečių kalbų pamokos tądien buvo kaip reta turiningos. GeraiTaip

krapstuk kad ne tik ozo vidurinei tokia montazine vadinas yra, as minties gimnazijoj sedziu (ex 40-ta)

tesiam tradicija Cha cha

tebetesiam tradicijas Mirkt

Niu bet jus wisi cia ir alkoholikai tikri…Cha cha Cha cha Cha cha Na, mes tai tik KARTAIS po pamoku (bet tik alaus ir ne daugiau)…Šypsena

Per pamokas ne…Ne
O wa per langus ir per pertraukas tenkaCha cha ir visai neretai beje…ech jau ta 12 klase…bajsu BaisuCha cha

Pas mus 11-12 klasėse tai pastoviai gerdavom…
Dažniausiai į spraitą ar fantą įpildavom charos, ar į kolą starkos ir tada iš tų o,5 l buteliukų ir liurlindavom…
O po to jau ir per pamokas su mokytojais aktyviai diskutuoti drąsos atsirasdavo… Gerai Šypsena

cia dar nieko, as esu per geografijos pamoka su draugu 05l isvares degtines, stopke pasislepi, ir kai mokytoja nemato… paskuij per anglu smigau, bet mokytoja nepastebejo, esu ir per klyfos pamoka snapsa geres, nepagavo, bet kvapas jautesi per du stalus Cha cha

Šypsenavisai pamirshau gerdavome shulioje per visas shventes ir klaseja ir neklaseja ir tt bet geri laikai budavo kai shulioje lupdavome Šypsena dar tas azartas kai galvoji pagaus nepagaus aishku 12 klaseja jau buvo nusispjauti pagaus ar ne bet 12 klase yra geriausia tada jau 98 procentai klasioku geria ne tai kai 10 arba 9 vienetai gerdavom Šypsena

ne kart…bet gal dar anxti…

Kelis kartus teko kai po pjankes likdavo kelios bonkos Laimingas

Lytais kad mokikloje dar ne karto negeriau bet girta buvau…Girtas

nu siaip mokykloj stengiuosi is vis negerti…Nekaltas

dažnai tekdavo ir tenkaCha cha Girtas Alus