Ar darote kas pilinga su kavos tirsciais?

Bet esu girdejus, jog kavos tirsciai butinai turi buti be cukraus. Jeigu geri kava su cukrum - netinka. Ar tai tiesa?

O as tirpia kava geriu Šypsena tai jau reishkia nebus man pilingo ania Cha cha

Na as tai kavos beveik negeriu, o pilingui specialiai nusiperku pigiausios kavos. (Taigi ir cukraus ten nededu Cha cha )

Si pilinga dazniausiai naudoju vasara.Visai neblogai oda pasidaro svelni ir t.t.

taip,si pylinga as irgi dazniau vasara darau

Taip Gerai

Su bet kokiu pilingu reikia svelniai elgtisŠypsena O man druska tai per ziauruApakęs pabandysiu su kavos tirsciaisŠypsena
Tiesa, man tai visai patinka ir tinka veida kiviu išsiteptTaipGeraiGeraiGerai

Niu manau, kad kava butent veido odai netinka, pati bandziau nepatiko.Siaip veiduj manau geriausi yra pirktiniai, nes jie speciailiai tam gaminami. Nors tas variantas su piene isbrinkintomis manu kruopomis man visai patikoŠypsena

Aš tai kavos tirščius sumaišau su druska ir įdedu šlakelį aliejaus, odelė tampa šilkinėLaimingas

Darau pylinga su kava karta per savaite Šypsena Man labai Gerai
Sunaudoju mazdaug puse didelio puodelio kavos tirsciu. Issitrinu visa (isskyrus veida) ir pabunu kelias minutes. Stipriau patrinu suragejusia oda, po to buna taip shvelnu…
Bet nedarykit jo pries pat nakti, nes bent jau ash po to negaliu uzmigt Mirkt) Kazin ar per oda kofeino prisigeria… Ar nuo kvapo (nes jis ir po duso islieka)… Ar psichologinis cia dalykelis Šypsena

y savajte vienakart naudoju pilinga su kavos tirsciais…Taip
bent jau man tai jis tinka ir veidui…Taip
esu tikraj patenkinta…GeraiLaimingas