Ar cia normalu?

mano pasiulymas tau: varyk rytoi is ryto pas psichoterapeuta ir nedelsk, bet abejoju, kad jis tau pades, bet pabandyt vertaKietas

BaisuVeee

nenormalu, taip pat kaip ie tu nenormalus

man atrodo reikia tavo kopusta ant rentgeno persviestiTaip
o uz suniuka tai gai dy tau suspardyt galva mazaIgnoruoju

Ne, tai tikrai nera normalu… Ne

ble gaidys , shuniuka taip . Ble urodas . Piemeny tu , gydykis . O vishtu kaimukyje kur nors nerurini ?

o JHVH…suni??? nu cia tai jau virs visko. siulyciau pas psichoterapeuta uzhsirashyti. o tai paskui laikui begant ir dramblius rurint pradesiŠypsena

greiciausiai tau reik gydytis
Baisu

nesuprantu iš kur atsiranda tokiu iškrypelių… man tavęs gaila.
beja tai tikrai nera normalu…

Zmones kur jusu tolerancija?ŽliumbiaLiūdnasBučkis

Ivairoves delei siulau tau suniukais retsykiais su Girtuokliu apsikeisti, tas net dantis iskule savajam, kad netrugdytu…Ir siaip turetumet bendra kalba rasti viens su kitu - pasidrozhinetume kartu, gal kiek apsispakajintumete…

nx eik tu su ta savo tolerancija. I save pasiziurek, ishkrypeli tu, užknisaas. gyvuneli taip skriaust, kaip tau negeda, *****o gabale, nx …Piktas Piktas Piktas PiktasPiktas Piktas

issikastruok save ir busi ramus Kietas

ne tai yra visiskai nenormalu ir tu esi iskrypelis tau reiketu kreiptis, nors niekur nebesikreipk niekas tau nebepades

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu cia nera normalu ,bet atsizvelgiant i ta fakta kad esi kaimo debilo ir sunu myletojo juozo ir mokylkos virejos kazytes meiles vaisiu ir dar pridedant ta fakta kad dar ankstyvoj jaunystej teko patirti tai ka reiskia "ant manes prajojo visas kaimas + keli geretimi kaimai" ir taip pat zinai ka reiskia boot uzdarytam i padvala 5 metam be maisto ir saules svioesos tik su draugu mysa kurio kapselyje niekada nesibaigia jogurtas ,tai tu dar pakankamai normalus

Nu tikri asilai toj bangoj renkasi… Juk aišku, kad jam tas šuva nelaižo, kad tyčia jis taip. Ko jūs visi putojatės, lyg patiems tie jūsų šuniukai laižytų.

eik vaflyste jam palaizyti…
KandaKandaKanda

Oi kaip pasiilgau visu senai buvau ciaFlirtasKava

debilasBaisu