ar buvot pajury

buvom Taip

Taipbuvau ir dar vaziuosiuMirkt

buvau daug kartųTaipLiežuvis ir dar važiuosiu tenCha cha

BUVAU!..po 3 metu pertraukos nulekiau pirma kart gyvenime i juros svente Niam niam ir man beprotiskai patiko,ne tiki juros kavapas,smelis tarp koju pirstu ir siaip…viskas,o dar ir pries vaziuojant namulio uzsukome i palanag!
so…SUPER!ir zinau,kad ten dar griziu sia vasara!

Yeah… Buwau du kartusŠypsena Jega buvo, nes fainas oras!Taip Tik, atsimenu, vienan bare labai nepatiko (neminesiu), neigiama atmosfera kazhkokiaVeee

Buvau… ir besimaudydamas pasigavau abieju ausu uzhdegima… Liūdnas Tai atostogavimo galas buvo sushiktas. Šypsena

Na kadangi klaipedoje gyvenu tai nezzadu vaziuoti i Palanga geriau jau i smiltyne vo ten tai grazu Taip

palangoj jau 2 kartus buvau Šypsena ir dar zadu rugpjucio pabajgoje poraj dienu Šypsena

Jeep,buvau penkias dienas Sventosios papludimi drybsojau…Ot laikai buvo…Smaguris…Shiaip jeigu nors vienais metais nenuvaziuoju prie juros tai man ne vasara…Kartais vaziuojam po 2 kartus…Smagu buna, grizti in kauna visa ruda…Ale kazkaip po tu penkiu dienu Sventojoj vistiek balta likau…Keista…

Ne, siais metais Lietuvos pajury nebuvauNeNekaltas Ir nekiek nesigailiu…Mirkt

tokia tema jau buvo… Nekaltas
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/190982.61-=(943069398

Nebuvau Liūdnas
O taip norisi, tik nerandu mašinos… su kuria galėčiau nulėkti Šypsena

zinoma buvauTaip…ir laaaaaaabaaaaaaai daaaaaauuugggggg kartu,as juk gyvenu klp as juk ne ZITA kuri gyvena Mazeikiuose!!!

reikejo ten ir pasilikt…

Buvau Gerai Liežuvis

Aishq kad buvau Cha cha

Kas ce per naujoko priepuoliai? Cha cha

nea. siemet nebuvau ir nebusiu, nors nerealiai noreciau i juodkrante arba nida. kitamet…

Buvau ir ka?Nekaltas

beveik kiekviena diena Cha cha