::: Ar buvo kada, kad draugyste uzsibaigia per anksti.. tiek visko lieka nepasakyto...

nerejkia liudesiui lejsti "apsigyventi" tenaj, viduje, nes poto jis uzhvaldys tave ir bus sunku rasti kelia atgal Pavargęs kuo daugiau smagiu akimirku susikuri po to ishsiskyrimo, tuo grejchiau uzhsipildo toji tushtuma, tuo mazhiau galvoji apie taj ir daugiau shypsajsi Angelas

as manau,kad vis delto atrodo,kad visada baigiasi per anskti,kad paskui pagalvoji…galejo viskas baigtis kitaip…galejau dar pasakyti ana ar ta…tiesiog manau,kad visada toks jausmas uzplusta,kad viskas baigesi per anksti

taip visuomet buna, atrodo tiek galejai pasakyti, tiek visko padaryti, bet kodel nedarei?? Liūdnas wa todel ir reik ismokt megautis kiekviena minute tiek bunant su draugais, su draugu Myliu, su tevais ar kt.artimais zmonemis…

[quote]Laiko nesugrazinsi atgal
[/quote]

tai aisku kad buna atrodo dar noretum pabuti pasisneketi ir siaip, net net nesitiki kad jau baigesi juk ka tik prasidejo atrodo nebuvo ir priezasties jai bauigtis

aciu…DrovusApkabinimas
tikrai zhmones bega…ir bijo…gal del to kad niekad to patys nepatyre…Ne nieko nepazinojau kuris irgi tam zhmoguciui buvo draugas Taip turbut viska teko ishgyventi vienaj, nors labai reikejo kazhko shalia kad kas apkabintu…
pripazhystu, kad reikia laiko Taip tai tiesa Taip
taciau visada reikia ir draugu paramos…Taip\

aciu…
Gėlė
Angelas

Liūdnas as ir esu vienam labai brangiam zmogui tiek daug nepasakius, napapasakojus… ir tikrai niekada mes kartu su juo nebesedesim, ir tikrai nesusitiksim( tik tada kai ir mane priglaus danguj)…ŽliumbiaŽliumbiao dar tiek daug turejau pasakyt…ŽliumbiaŽliumbiaLiūdnas

Zinoma, buvo kad darugyste uzsibaige per anksti…Liūdnas
Vienas is tokiu atveju…isvykimas gyevnti i kita miesta…stai taip ir man buvo…Žliumbia

Buve taip, buve…

Aciu dievui dar taip nebuvo ir tikiuosi kad nebus,nes baisu gailetis del to ko nepadarei,o juk galejai…Nustebęs

buvo Nustebęs

kartaj nebelieka prasmes kazka sakyt nes wiskas bajgesi kad ir kokia ziauri ta tiesa ir newisada zodziai gali kazka sugrazinti… gywenkime tajp kad nebutu gajla pralekusio lajko wiska sakykime lajku o ne per welaj… nu zodziu sekmes jums!!!

viskasm ateina savas laikas!o del draugystes baigimosi per anksti,tai cia jau kaip paziuresi…jei taip nutiko reiskias turejo taip ir butiŠypsena
ko nors nespejai pasakyti-padaryti…tai reiskias nesinaudojai visomis tau suteiktomis progomis

jei jau ji baiges, vadinas viskas pasakyta ir padaryta Nežinau

buvo…TaipLiūdnas

Deje buvo…Atrodo,norisi sugrazinti laika, ir viska pakeisti…Vietoj kazko pasakyti kazka…Sunku…Ir kodel mes daznai pradedame galvoti po laiko…Nekaltas

taip, buvo ir ne viena karta. taip noretusi laika atsukti, dabartiniu mano atveju bent jau si savaitgali, taciau deja, laikas nestovi vietoje, o bega pirmyn. gaila ir sunku.NustebęsŽliumbia

buvo Nustebęs

Būna Nekaltas

Taip…Ir keista,kodel mes nepamastom apie tai ka turim pasakyti,tada kai sakome…O tik poto…Nekaltas

oi,aisku buvo ir net neabejoju kad dar ir bus