Ar buna nelaimingi automobiliai?

Ash ir su juoda vazineju,bet mane visi mato! Cha cha Taip

Bet manau kartais galima turint patirties vairavimo ivykio isvengti,nors ir kitas kaltas.Pvz: vaziuoji pagrindiniu ir islenda is salutinio,tai stabdai o ne duodi gazo iki dugno (nors visokiu atsiranda aisq)

nesutikciau su visais kurie sako kad priklauso tik nuo vairuotojo ir pan. manau nelaimingu masinu buna… deja teko viena turet… dauzta kokius 4 kartus… gerai sakytumet lebeda vairavo… ale aikstelej palikus ir isejus papietaut ir parejes radau vairuotojo dureles salone… nu nekas… gerai viena kart toks ivykis atsitiktinumas bet kai tai pasikartoja pradedi galvot kad nekas… ale kai pardaviau tai maciau po menesio vaziavo vel aplankstyta Šypsenaapie gedimus jau nesneku cia kita tema

Mano masina buvo sudauze su beizbolkem, stoga sutrype, teko degti, ir apmyzo pacukai _blia. Bet man px, nes mano masinos vardas - Christine Juokiasi

Sakai isvenkt galima na kartai taip bet kai tu matydamas kad jau kaskas ne to sustoji kelkrasit kiek galima o ytave parziuozia ir tu lieki tiks tebetojas ir lauki dedelio bum arba kai lenki kaskoks ailas sugalvoja sukti ir pabuciuoja tave vel nieko nepadarysi. arba kai palieki aikstelej ir bobike ivaziuoja tau i dureles sumaisius pavaras negana to kad istume sumaisius veiksma pakartoja dar karteli ir ilenkia dar daugiau

as tai sakyciau kad buna … Taipnes turejau as ir toki automobiliuka tai turedavau as su juo ka veikti Šypsena

Nedažnai keičiu auto, tai tokio ryškiai nelaimingo kaip ir neturėjau…(tfu tfu… Cha cha )Bet kad pasikeitus mašinos šeimininkui , iškart tiesiog “puokštėm” pradeda lyst visoki neįtikėtini gedimai, tai pastebėjau,…ir ne aš vienas…Lyg išbandymas naujam gaspadoriuj… Cha cha

Arba senojo gaspadoriaus palikimas Cha cha

oj, as sviestines savo neaplaisciau tai man praktiskai metai buvo nelaimingi ta prasme, kad mentai stabde, baudas mokejau (SU PORSCHE TO NEBUVO) paskuj dar stuktelejo man pora kartu…sia ziem stuktelejo viena karta ir tfu tfu tfu jau keli menesiai kaip nestabdo mentai Cha cha

buna masinu mechaniskai nelaimingu, draugo pana merso dilerinej dirba, jej naujas mersas per 3 menesius atvaziuoja 3 kartus i servisa del vienokiu ar kitokiu gedimu, ji pakeicia nauju. pas pazystama yra bmw 745il tai vidutiniskai i bmw servisa vaziuoja kas dvi savaites… gerai kad turi garantija tai haliavai tvarko, bet vistiek gemarojus… tai nesikuria tai lemputes kaip kaledine eglute mirksi, tai davikliai kokie neveikia…zodziu papuola masinos kurios gal blogai surinktos buna ar dar kazkas… nu bet amerikoj viskas kazkaip gal labiau civilizuotai, nezinau ar taip jau lengvai lietuvoj nuvarius i dilerine, pakeistu i nauja masina…

nu i maniskes subine jau du kart isvaziave buvo Piktas viena kart taip biski rimciau, kita kart ciut bakstelejo Nekaltas abu kartus seniai uzsisvaoje buvo Piktas

Būna. Visi, kuriuos turėjau, buvo labai geri, bet labai nelaimingi Šypsena Nustebęs

manau filme “Kristina” Flirtas, jei matet Apakęs toki ir atsimenat Nekaltas - yra dalis tiesos Taip. fantastikos nemegstu Ne, bet tas tai geras Gerai Taip Labas

buna nelaimingi vairuotojai, o ne automobiliai arba bloga geometrija ir masina vis nesa i sona Cha cha

cia su ta geometrija tai tu ne i tema visai, manes i sonus nenesdavo. idomu tik kodel su kitomis masinomis viskas tvarkoje? o su sita trecias kartas?

Gal ir pasakysiu visihka brieda bet: pazystamas pirko automobili apziejo viskas tvarkoj, bet kazko jam jis nelabai limpa. Pardavejas sako skambink extrasensui (paskui del to gailejos turbut Juokiasi) pasakys tau ar gera mashina Taip. Paskambino pradejo kalbeti sako nepirk-netinka tau shis auto. Marke konkreciai buvo VW Vento. Draugelis nusprende susitikt su tuo magu Apakęs, tai per susitikima pripasakojo labai idomiu dalyku. To extrasenso zodziais mashina turi dvasia ir jei vairuotojo dvasia silpnesne nei automobilio, tai jis daznai genda, visokios problemeles buna ir gali netgi per avarija nukilinti sheimininka BaisuTaciau jei zmogaus dvasia stipresne, tada automobilis tarnauja kaip shuo, ilgai ir ishtikimai Cha chaDel to ir aishkino kad automobilis tinka ar netinka zmogui. Vat buna turguj pvz eini, nu liktai visi neblogi avto, bet pamatai koki viena, liktai nieko neishskirtini, bet jis tau limpa Cha chaVat tokia istorija, kaip sakiau gal ir nesamone, o gal ir samone Nekaltas

samones, manau. jei su Sciroccu buciau lakstes, tai gal ir nukilines mane butu, o kad jau nelaksciau, tai silpnos avarijos tokios, del kuriu gali buti, kad teises atims jau… Scirocco man nelimpa, na, gal bent jau maniskis man nelimpa. dabar uz bausme gatvej stovi, net i kiema nevariau gaidzio Cha cha

Va va Cha chaKai prisimenu kaip savo audę rinkausi GirtasNemėgau jų tada. Nykios kažkokios atrodė, neįdomios. O turguj kai pamačiau - taip ir prilipo. Ir taip jau niekuo neišsiskirianti, net nenublizginta Cha chaPenkti metai jau vis kažkaip pavyksta uodegas išnešti sveikas iš bėdos. Nekaltas

Buna … hmm… teko girdeti ne viena toki varianta kai klientas uz serviso paslaugas nesusimoka t.y. padaro dingau, tai po kiek laiko jo drandulietas patampa labai nelaimingu Taip, o vairuotojas tadu gal ir prisimena kur ka priskadines yra Baisu

ta masina per mano savininkavima nera buvusi servise. viska pats tvarkes