Ar brangs įrašomieji kompaktiniai diskai?

O man tai kaip tik Verbatim’ai laiko puikiai. Drožiami, bet veikia gerai. Draugas turi kelis TRAXDATA jau kokių 6 metų, bet veikia jie idealiai. O ir informacija buvo perrašyta gal po 1000 kartų. O va ACME tai nekas. Kažkada seniai buvau nusipirkęs 2 pilkus ACME CD-RW. Keliskart panaudojau, bet po kurio laiko jie parėjo (tai sunkiai nuskaitydavo, tai neįsirašydavo). Galvojau, kad gal man kokie brokuoti pasitaikė. Bet va pažįstamas atvežė du CD-RW, tie irgi kažkoki prasti. Iš jų kažkodėl nesiboot’ina kompas (nors į kitą CD įrašius tą patį, boot’inasi pažonku). Va ir nežinau, ką manyti apie ACME diskus.

na man acme cd-rw irgi nekokie jau kokie 3 yra pareja lead data geresni

Pritariu. Tiesa as naudojau tik paparastus leaddata, taciau kai nusipirkau 10 CD “spule” (celofane supakuota) ir kai irasiau pirma CD - supratau, kad sitie CD roolez. Cha cha Visus 10 irase visiskai be jokiu problemu. O acme’s brolis turi prisipirkes daug, tai pries irasant, CDWriteris pastoviai vargsta (uzsiveda - sustoja, uzsiveda - sustoja ir taip nuo 1 iki 5 min. kol pradeda irasineti). Eproformencai (ar kokie ten) ir Cursor (melini arba zali tokie) irgi panasiai kaip acmes CD pas mane elgesi (uzsivedineja CDWriteris po penkias minutes). Taciau turi pliusa - supakuoti ne celofane, o dezutese, kas svarbu norint kad nesimetytu po to CD po namus. Cha cha Aisku jei LeadData butu dezutese tai tik juos pirkciau. Tiesa dar maciau naujuas Xpoint CD-R (kaip plokstele atrodo), tik nezinau kaip jie isirasys pas mane - nebandziau dar (pas drauga, su nauju CDWriteriu tai aisku be problemu isirase). ŠypsenaO acmes CDRW pas mane problemas kelia pastoviai. Viena zinau, (isiraso tik is kelinto karto) kad nauja nusipirkau ir brokuotas - pilnai rasant po to nenuskaitysi informacijos is CD takelio pabaigos. Tad kolkas sustojau ties Cursor CDRW (melinai zydrose dezutese tokie). Sitie tai istikimai tarnauja. Cha chaSiaip jau daug kas priklauso ir nuo irenginio, nes vieniem ir tie patys ACMEs CD isirasineja puikiai, o kitiems ziurek net ir Verbatimai normaliai neveikia. Šypsena Tenka taikytis prie irenginio kaprizu. Cha cha

Nesuprantu zmoniu noro eksperimentuoti su nepatikrintu gamintoju CD-R Nežinau Juk visai nesunku sumoketi tais 50 centu daugiau uz verbatima, o tai jau yra patikrinta ir nusistovejusi kokybe.

praziopsojau sita ivyki kazkaiptais Žliumbiauztat ryt Maxima laukia manes jei dar liko tu po 68ct CD-R Labas Mirkt

Acme CD-R tai jega,o CD-RW tai SUUUUDAS ypac toks pilkos spalvos!!!O PRINCO CD-RW tai JEGA!!! Taip

Na, taip. Tai tikra tiesa. Tik matai, kai perko CD ne po 2 ar 3 i menesi (o 20 - 30) tai 15 lt tikrai turi siokio tokio skirtumo. Šypsena Ar gal as neteisus?