Ar bijote mirti?

KO cia bijoti? Gal nezinomybes kas bus? O gal tai, kad palieki labai brangius zmones?
Mirtis ateis su laiku? Hm… man 15, mano laikas rytoj? kaj mane partrenks masina? Ar uzpuls ir nuzudys?..hm… mirtis ateis su laiku… Kazkaip nesitiki…

nebijau … tai naturalu … .visi mes kazkada mirsime

nebijau. pati mirtis trunka labai trumpai. kartais entgi noriu mirti.
Daznai mastau apie tai.

paprasta mirtim - nea, o ko bijoti?
smurtine - tikrai nenoreciau… kankina, kol mirshti… brrrr. niekam nelinkiu…Nežinau

retai susimastau apie mirti,bet…bijau jos Nekaltas

tikrai bijau…Taip

Tiesa pasakius as bijau to, kaip as mirsiu…Nekaltas Ta prasme, ar zusiu, ar sava mirtim, ar nuo ligos…Ir ar bus zmoniu,kurie mane stengsis issaugoti…Mirtis ateina pas kiekviena… Kaip senas posaksi teigia: Gyvenimas- tai eile apsilankyti pas mirti, tik kaikas lenda be eiles…Nekaltas

Dabar dziaugiuosi dabartimi, o kas bus veliau… Pagyvensiu ir pamatysiu. Mirtis - naturalus dalykas, ir nemanau, kad cia yra labai ko nors bijoti Nekaltas

nesamone yra bijoti mirties…Mirkt yra labai grazus posakis - gyvenk taip, lyg rytoj mirtum Mirkt man rodos mirtiz yra skaudi bet butina Mirkt

ne

Noriu mirti.

Mirti nebijau - bijau negyventi. Iš esmės tai vienas ir taspatsNekaltas, tačiau bijoti mirties, vadinasi esi mirties fobas t.y. bijai mirties Apakęs ir labai stengiesi to išvengti Girtas, apie tai mąstai ir t.t. O kai bijai negyventiTūsas, tai stengiesi pasiekti gyvenime kažko, linksmintis, praleisti tą tėvų suteiktą gyvybę tam, kad būtum atsimintas Taip ir kad gyvenimas nenueitų veltuiMirkt Va tiek pasakėčių…JuokiasiAlus

nakty sapnavau kad numiriaw… ir kad verke mano mam ir artimieji… tuomet buvo labainlioodna ir atsibudaw ishpilta prakaijto… verkiaw… nezhinaw ar tai baime. tiesiog manaw jei mirchiaw jawna… tada visiems bootu labai sunku… nenoriu sukelti kitiems skausmo…Liūdnas

Ne nebijau…

negalwoju apie mirty ir jos tikraij nebijaw

Apie mirtį negalvoju,o bijot nebijau tik noriu mirti sava mirtimiNekaltas

Ne nebijau… as ir dabar noreciau numirti… bet visdelto gaila pasidaro kai pagalvoji ka tevai jaus tada…

bijot nelabai yra ko… bet as vistiek bijau - tiksliau nenoriu mirt - palikt sito zjbs pasaulelio…

nebijau

kaip toj robie williams’o dainoj: "i’m not scared of dying i just don’t want to…" taj wat ir man taip Taip