Ar aš jau nebereikalingas?

Man 19, bet jauciuosi panasiaiŠypsena Nekreipk demesio i tas merginasMirkt Dabar jos tau tikrai neturetu rupeti. Siulau taip: moxlai, moxlai ir dar syki moxlaiŠypsena Kai turesi gera isilavinima ir kruva $$ merginu tikrai netruks, nes tai jas labiau traukia nei jauni ir stiprus kunaiŠypsena

juk tau dar tik 14!!!tu dar tikrai paaugsi ir priaugsi svorio, ko tu cia pergyveni, viskas gerai, juk visokiu zmoniu yra, bet visokiu ir reikia. o be to merginu taip pat buna ir mazu ir plonyciu, todel pnepergyvenkCha chaLaimingas

pasikark…

nesijaudink viskas bus gerai!! beto tau tik 14, o del ugio tai nera ko jaudintis tikrai uzhaugsi,o jei ne juk yra ir zhemu merginu Mirkt

Dazniau isgerk, tai praeis tau visos tokios melkos bedos…

gal tu kiauras?

bajk gi wiskas ciki, pana su lajku atsiras ir pats uzaugsi… o beto kaj kurias panas net traukia zemi wajkinukaj… o kitas - atwirkshciaj - tajgi neliudek! Mirkt

As kiek pastebejau dauguma temu tau kazkas blogaiKandajei kazkas nepatinka ka tu ta pikti islieji i kitus???Gal as irgi kokia netokia, bet tie pykcio pries visus tikrai neturiuNetu man atrodo tik perlus renki o net nesigilini i temas!!!Blogai

nusizudyk

okiu ir taip daug buna

kite vertus nusiraminks sulauksi savo valandos

nu nereik taip ziauriai

Tau dar tik 14 dar daug merginu tavo kelyje bus

tai ar jau pirkai gumine Moteris?

Juokiasi

ne per jaunas, kad panos rupetu? spesi dar susirast ja…! kam gadintis nuotaika ir laisvalaiki anksciau laiko?? Cha cha Mirkt

ot kietuolis Piktas is kur pas 14 metu vaika pinigu guminei merginai bus? Cha cha

Ko jus prie to vajkinuko su ta gumune MoterisprikibotCha chagal jo kumsciai tvirti pirma reaikejo pasiteiraut,nes jei tajp taj gal kajpnors isivers ir be gumines merginosJuokiasi

as cia prie shrnz kabinejuos Liežuvis o vaikinukas paugs, cepelinu pavalgys ir viskas bus OK.

shrnz pats su gu guminemisMoteris varosi jam tai didziausias kaifas tai ir kitiems siuloJuokiasi