apžvalgėlė

Aha, lengva. Ir kaip nustatysi viešai prieinamomis priemonėmis? Šypsena

Logiškai mąstant vėjai. Peizažą fotkinu ir tiek. Bet su mūsų teismų praktika irgi nepirksi. Čia kelis straipsniukus permečiau, nu baisus nusikaltimas

Auri- numeriai švediški Cha chaČia lengvinanti ar sunkinanti aplinkybė?

Nemanau, kad tu privalai žinoti, ar švediški numeriai yra asmens duomenys dėl prieinamumo, ar ne. Cha cha Apskritai, tai yra briedas, nes pats savininkas išvažiuodamas į gatvę jau išviešiną juos, tai nežinau nežinau. Bet aš ne teisininkas irgi. Cha cha

o kas pasake kad cia tu fotkinai o ne nete radai ?

Suomi- nu mano profilis snukiaknygen idejo

Nu cool Gerai

Nesupyk LS, bet šūdas tas tavo golfas. Šiaip žinau mašiną kuri kainuoja beveik 4is kartus pigiau, atrodo geriau, rwd, valdosi geriau, sąnaudos mažesnės, ir įnvestavus 400eu važiuotu kaip m3. Gerai Blogai Gerai

Aisku policija turi pasiųsti į civilinius santykius. O ten įrodinėjimas ant ieškovo pečių. Bet pats esu susidūręs kai prokuroras liepė kelti bylą už vištą komentaruose, nes ieškovas buvęs policininkas

Rafi- nauja?

Sarkazmas pas rafinuota Cha cha

Dar pasakyk, Rapli, kad ta mašina CL’as su baubiančia duslerke. Cha cha

Troike is amerikes aisku geriau, bet to jau net įvardint nereikia. LS ir taip žino Cha cha

Auri, neatspėjai. TIesa, o kurie vairuotojai yra didesni lochai, ar WV ar Audi? LS tai kaip ir priskiriamas tai kategorijai, ar ne?

VW vairuotojai man tai išvis nekliūna. Cha cha Kaip ir Porsche ar Škodų irgi. Cha cha

Gerai Juokiasi

Kvasas, tu dw situacija isdestyk, gali man pm, gali viesai bendrais bruozais, kas ten buvo, kaip ten buvo, kaip ten pavadinai, ka tu ten nufotkinai, kur patalpinai, ir kuo tau daba grasina. pastudijuosim situacija, marods tu cia be reikalu pariniesi. nes jei uz tokius bajerius po teismus tampytu, tai as jau iki gyvos galvos uzdarytas tureciau but Juokiasi

Auri, ką bl prieš audi vairuotojus turi ??? Aš žinau kur Tave rasti !!! Jei ką Cha cha

lengva pagal VIN tapatybę nustatyti? Įdomu kur čia tokia info gauti galima lengvai ???

Atsiimu. Cha cha